ZIŅAS

Black Tongue koncerts pārcelts uz klubu Nabaklab

Nabaklab/Circle Pit Shows 24.10.2016. 18:15
Ceturtdien, 27. oktobrī, notiekošais britu apvienības "Black Tongue" koncerts pārcelts uz klubu "Nabaklab", ziņo koncerta organizētāji.

Apvienība „Black Tongue” tiek dēvēta par smagāko jauno mūzikas grupu Lielbritānijā, kā arī vienu no pēdējā laika oriģinālākajām un inovatīvākajām parādībām smagajā alternatīvajā mūzikā. Grupa radusies netālajā 2013. gadā un tās karjeras izaugsme bijusi ievērojama – grupas pirmais ieraksts „Falsifier” guva nedalītas uzslavas gan no žanra cienītājiem, gan metālmūzikas apskatniekiem un faniem kopumā un „Black Tongue” ātri vien tika uzņemti ietekmīgās smagās mūzikas izdevniecības „Century Media” paspārnē, vēlāk gan šo sadarbību pārtraucot un nonākot lielā leibla „Universal Music” redzeslokā. Grupa savu mūziku sauc par doom core, smagām un lēnām, sludge raksturīgām ģitāru partijām mijoties ar neticami zemu vokālu. Latvijā „Black Tongue” uzstāsies pirmoreiz.

 

„Black Tongue” koncertu iesildīs pašmāju smagās mūzikas apvienība „Mayla” no Daugavpils un somu grupa „What Awaits Us”, kura izvēlēta arī par „Black Tongue” koncerta iesildītājiem Tallinā un cita starpā sniegs solokoncertu Valmierā 29. oktobrī.

Koncerta sākums plkst. 20:00 un biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv. Visas iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas un tās varēs iegādāties arī pie ieejas koncertā.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.