ZIŅAS

Black Sabbath gada laikā par kokaīnu iztērēja 75 tūkstošus ASV dolāru

Alternative.lv 23.10.2015. 10:54
Kā Black Sabbath izdzīvoja septiņdesmitos gadus?

Nav pārsteigums, ka septiņdesmitajos gados metāla superzvaigznes nebija gluži "straight-edge" kultūras pārstāvji. Nesen lielākajos smagajai mūzikai veltītajos medijos parādījusies ziņa, kuras avots ir 2013. gadā tapusi intervija portālam The Guardian, par to, cik daudz un kādas narkotiskās vielas leģendārie metālisti Black Sabbath patērējuši sava 1972. gada ieraksta "Vol. 4" tapšanas procesā.

Kopējā summa par balto pulverīti sasniedza aptuveni 75 tūkstošus ASV dolāru, kas ir par 15 tūkstošiem vairāk nekā izmaksāja pats albuma ieraksts. Pielīdzinot mūsdienām, tādā daudzumā patērētas narkotikas maksātu aptuveni 472 tūkstošus ASV dolāru jeb 420 tūkstošus eiro!

Black Sabbath 1972. gadā ierakstītajam albumam vēlējās dot nosaukumu "Snowblind" (skaidra atsauce uz narkotisko vielu), taču leibla pārstāvji šādu gājienu nepieļāva, tā vietā nosaucot to vienkārši par "Vol. 4". Drīz pēc albuma izdošanas lielākā daļa grupas (Oziju Ozbornu izņemot), smago narkotiku lietošanai meta mieru un sāka piekopt veselīgāku dzīvesveidu.

Atgādinām, kā nākamā gada 5. jūlijā Black Sabbath pirmo reizi viesosies Rīgā. Vairāk par to lasi šeit!

Lasi vēl

Komentāri

Neiztērēja viņi tik daudz.
Kad visi albumi ir izlausīti, izrunāti, sikspārņu galvu košana jau redzēta, vistu šķērēšana uz skatuves ar apdarīta, jāsāk uzskaitīt, cik kilo izšņaukts, cik kājstarpēs pabūts un cik litru vēmekļu izšļākts pa visiem šiem gadiem.
Mūziku gan tas joprojām nemaitā, pat, ja vecie perdekļi būtu izšņaukuši tuksnesi baltā.
Foršas pričenes :D
menedžeris Sračš 24.10.2015. 04:37
JJ perfekti pateica. Āmen

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.