ZIŅAS

"Black Night" Melnajā Piektdienā

Ian 01.05.2014. 10:58
Sestdien, 10. maijā, klubā „Melnā Piektdiena” notiks "Black Night" koncerts ar Urskumug, Aghor, Darrva, Collide un citu grupu piedalīšanos.

 „Urskumug” – aktīvā apritē lēnām atgriežas grupa „Urskumug” , savulaik, spēlēja šamanisku tribal black metal, mūsdienās, ar mainītu sastāvu, grupas skanējums pielīdzināms black / death metal.

Šobrīd grupa turpina studijas darbus, drīzumā gaidāms jauns klausām materiāls.

„Aghor” ir igauņu death metal grupa, kas iespaidojusies no 90 gadu death metal un vecās skolas punk roka. Grupa radīta 2013. gadā, grupas sastāvā mūziķi no labi zināmām igauņu grupām – „Loits” , „Pohjast” , „Bestia” .

27. martā grupas debijas albums „Necrolivonica” izdots „Offense Records” paspārnē.

Rīgā grupa spēlēs pirmo reizi, prezentējot savu jauno albumu.

„Darrva” – ar spēcīgu debijas ep „Neuzausīs” aizgājušajā gadā sevi pieteica grupa no Jelgavas, kas spēlē drūmu, smagu mūziku, par par zemi, kurai mēs piederam, par tās dabu... Varbūt pagāniska, varbūt mizantropiska.. Dabas lielās un mazās uzvaras pār cilvēku.. Mūzika tiek radīta, iedvesmojoties no negantām dabas parādībām, kas skar floru, faunu.. Visas dziesmas principiāli ir veidotas šīs zemes valodā, bet dziesmas- ne Latvijai, bet latviešu zemei!

„Collide” – ar jaunu ep pie klausītājiem atgriežas grupa „Collide”, agrāk zināma, kā enerģiska thrash metal stila grupa, tagad skanējums kļuvis agresīvāks un dusmīgāks, variējot dažādos mūzikas žanros, iespējams, uz death metal pusi.

„Deodium” – patriotiskākā no jaunās paaudzes grupām, kas spēlē ātru un mežonīgu mūziku, ar tekstiem latviešu valodā. Stilistiski, mūzikas apskatnieki šo grupu ieliktu melodic death / heavy metal rāmītī.

„Traumatized” – salīdzinoši jauna, bet enerģiska jaunās skolas thrash metal grupa, kas radusies 2013. gadā. Grupā spēlē Thrash metālu, ar lirisku novirzienu par karu, okultismu, šausmu filmām, u.c.

koncerta sākums: 19.00, durvis: 18.00, ieejas maksa: 5eur

Lasi vēl

Komentāri

Huiņa !
a tev, laijkam jebkas ir huinja.
:) lox

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.