ZIŅAS

[Atcelts] Biedrība Diskultur piedāva noise/sludge festivālu

Diskultur 13.12.2016. 14:12
7. janvārī klubā "Nabaklab" notiks "Diskultur" eksperimentālās mūzikas mini-festivāls ar viesiem no Polijas un Lietuvas, kā arī vietējām grupām.

Poļu appvienība Coffinfish spēlē pašnosauktā žanrā, kas ietver netradicionālās literatūras motīvus un mistērijas par okeānu, kosmosu un cilvēka prātu. Kā otrie viesi uzstāsies lietuviešu grupu "Extravaganza", "Sraigės Efektas" un "Nyksta" kopprojekts - dark džeza, eksperimentālā trokšņa un hardkora orķestris "NE_" no Kauņas.

Uz skatuves kāps arī vietējais atbalsts: sludge metāla grupa "Oghre", kas drīzumā izdos albumu, bet šobrīd jau klausāms viņu sings Nulle, crust sludge / trokšņa grupa "Oytö", kura uztāsies ar pirmo koncertu pus gada laikā, un grupa "Φύσις" (Fjūzis), kas ir vīra un sievas spēcīgs pieteikums latviešu trokšņu scēnai.

Biļetes nopērkamas vietnē ticketshop.lv. Vēlāk tās kļūs dārgākas.

Lasi vēl

Komentāri

Kapēc tas tiek saukts par minifestivālu, ja grupas tikpat daudz kā parastā koncī?
Viss jau labi, bet Oghrei lidz sludge tālu.
Kājstarpes Vitamīni 17.12.2016. 12:36
apdirsties un mirt

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.