ZIŅAS

Bezmaksas festivāls Fono Cēsis izziņo pirmās dienas mūziķus

Fono Cēsis 12.05.2016. 12:57
Festivāls "Fono Cēsis", kas norisināsies Cēsu 810 gadu svinību laikā 22. un 23. jūlijā, izziņo pirmās dienas mākslinieku sarakstu, ko galvenokārt veido pašmāju roka apvienības.

22. jūlijā uz “Fono Cēsis” skatuves kāps tādas grupas kā “Pienvedēja piedzīvojumi”, “Linga”, “Inokentijs Mārpls”, “Laika suns”, “RR Band”, “Doni Tondo”, kā arī īpašie viesi no Igaunijas – “Sibyl Vane”. Pēc piektdienas koncerta par dejām un ballīti gādās dīdžejs un radio personība Artis Dvarionas.

Pēc uzvaras Igaunijas jauno grupu konkursā “Sibyl Vane” ir kļuvusi par pieprasītu alternatīvā roka, blūza un popmūzikas apvienību, atzīmējoties arī ārpus savas valsts robežām. Latvijas publikai “Sibyl Vane” ir pazīstama pēc uzstāšanās festivālos “Positivus”, “Summer Sound”, kā arī grupas “Garbage” iesildīšanas koncertzālē “Palladium”.

“Fono Cēsis” programmas direktors Marts Sildniks norādīja, ka festivāla pirmās dienas vakarā uzsvars ir likts uz pašmāju rokmūzikas māksliniekiem, taču jau nākamajā nedēļā tiks izziņoti 23. jūlija mākslinieki, kuru vidū arī gaidāmi festivāla galvenie viesi no Lielbritānijas.

Atgādinām, ka 2014. gada vasarā SIA “Fono” direktors Lauris Sildniks norādīja, ka “Fono Cēsis” ir paredzēts kā jauna tradīcija, aizstājot agrāk astoņus gadus notikušo mūzikas un sporta festivālu “Fonofest”. Šogad tas pirmo reizi norisināsies “smilšu laukumā” pie Cēsu stacijas, kurā pasākuma teritorijai tiks pievienota arī telšu pilsēta.

Piesakies "Fono Cēsis" oficiālajam "Facebook" pasākumam

Lasi vēl

Komentāri

Skaidrs, Frank Turner.
kkāds positivus versija:(

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.