ZIŅAS

Beyond The Structure un Hladomrak klubā A Nice Place

A Nice Place 30.09.2015. 16:20
Sestdien, 3. oktobrī, klubā “A Nice Place” ar koncertu iegriežas igauņu death metal jaunās paaudzes censoņi “Beyod The Structure” .

Koncertu apmeklēšanas vērtu varētu padrīt arī melnmetāla grupas “Hladomrak” ekskluzīvais koncerts, kā arī pašmāju grupas “Dehead” un “Chaosact” ir uzmanības vērtas.

Beyond The Structure - jaunās paaudzes tehniskais death metal no Igaunijas. Grupas dalībnieki, kas spēlē arī grupās “Freakangel” (savulaik, ļoti straujo izaugsmi pieredzējusī grupa “Ceremonial Perfection”) , zinātājiem izteiks visu. Abas grupas aktīvi koncertē, izdod albumus un dara visu kvalitatīvi un profesionāli.


Hladomrak – melnmetāla grupa no Zviedrijas, kuras centrālā persona grupā, ir savulaik Rīgā dzīvojošais melnmetāla grupu “Nightwing”, “Anti” dalībnieks, kurš tagad dzīvo Zviedrijā. Pirmais “Hladomrak” koncerts dzimtajā zemē, tāds ekskluzīvs notikums, tiem, kam patīk black metal vai underground black metal, būtu jāpievērš uzmanība šim projektam.Chaosact - pārliecinoša debija pašmāju skatuvē. Bijušo grupu “Huskvarn” , “Flaying” , “Synodic” u.c. dalībnieki apvienojušies enerģiskā jaunās skolas death metal grupā. Izdevuši debijas albumu "Kingdom Of Pigs" . Gaļasmašīna - tehniska, precīza un mežonīga. Jap, tas arī ir “Chaosact” .

Dehead - viena no aktīvajām jaunās raudzes thrash metal grupām, kas dara to, kas viņiem patīk un sanāk. Thrash metal. Pēdējie divi koncerti liecina, ka grupa mērķtiecīgi strādā. Palikuši profesionālāki un drusku ātrāki. Cerams, ka arī albums drīz..

Ballītes lapa, aktualitātes un info šeit!

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.