ZIŅAS

Banga izdod debijas mazalbumu Moderns prieks

Banga 17.01.2020. 09:48
Grupa "Banga" laidusi klajā mazalbumu "Moderns prieks", kā arī videoklipu dziesmai "Niknos vārdos".

Mazalbums ietver četras dziesmas, no kurām dziesma “Labs puika” pie klausītājiem nonāca jau pagājušā gada nogalē. “Moderns prieks” ierakstīts kopā ar Ģirtu Laumani “Lomiku” Valmierā, studijā “Hodila Records”. Šī sadarbība turpinās, šobrīd strādājot pie grupas pirmā pilnā albuma ieraksta.

“Ir patiess prieks, ka pēc vairāk nekā desmit gadu darbības rokmūzikā esam priekš sevis, bez liekām ambīcijām, atraduši svaigumu grandžīgos riffos.” — Tā grupa.

Kopā ar albumu tiek nodots arī grupas otrais video klips “Niknos vārdos”, kas tapis sadarbībā ar talantīgiem draugiem - SO/SO production.

Grupa aizsākās, satiekoties ģitāristam Oskaram Liukim un mūziķim Kārlim Butinam, kuri vēlāk piesaistīja draugu, basģitāristu Karoli Juškauskas no Lietuvas. Mūziķi iepriekš ir dalījuši skatuvi, darbojoties grupu "Parára", "Gené Kruppa" un "No Real Pioneers" sastāvos.

Satiec Bangu jau pavisam drīz kādā no gaidāmajiem koncertiem - Rīgā (07.02, Klubs DEPO), Kauņā (08.02, Lemmy Bar).

Albums ir pieejams ikvienam Spotify, Bandcamp un citās populārās mūzikas straumēšanas un izplatīšanas vietnēs.

Lasi vēl

Komentāri

ir labs
Patīk labs puika. Pārējais tā. Taisiet vēl mūziku noteikti.
edgyedghars 21.01.2020. 18:52
bangbangeri bangin`

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.