ZIŅAS

"Band Mango" aicina uz koncertu

Band Mango 22.04.2014. 15:41
26. aprīlī pašmāju Ska/Punk apvienība Band Mango Latvijas 1. Rokkafejnīcā plašākai auditorijai piedāvās savu jaunāko veikumu vēl nedzirdētā skanējumā.

Grupa, kas pēdējos gadus aizvadījusi ne tikai veiksmīgā koncertdarbībā Latvijā, Baltijas valstīs, bet arī Balkānu pussalā, savu izvēli mūzikas industrijā pamato ar "pāreju citā dzīves posmā", un to iezīmē arī gaidāmais EP skanējums.

2007.gadā dibinātās grupas skanējums vēsturiski veidojies melodiskā pop-punk saglabājot sevī ska tik tipisko pūšaminstrumentu skanējumu. Vēlāk tas pārveidojies punkrock un skacore noskaņas, bet šodien Band Mango sniedz enerģisku rokmūziku ar juteklisku pūtēju sekciju, kurai raksturīgs blīvs, piepildīts un intensīvs skanējums. Arī apvienības vokālista Konstantīna izvēlētā dziedāšanas maniere ir piedzīvojusi krasas pārmaiņas- ierastais tīrais vokāls tagad ir papildināts ar „screamo” elementiem. Kompozīciju saturiskais vēstījums ir piedzīvojis sekojošas pārmaiņas, no liriskām „viņš” un „viņa” attiecībām briedušā „es” personas individuālā vēstījumā.

Puiši un lēdija sola, ka ar to, patiesībā, viss ir tikai sācies, un varam gaidīt ne vienu vien pārsteigumu šī gada ietvaros.

Grupas Facebook lapā ir izveidota īpaša akcija, kuras ietvaros divi laimīgie konkursa dalībnieki koncerta dienā (26. aprīlī) savā īpašumā iegūs īpaši veidotos Band Mango T-kreklus.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Seko līdzi jaunumiem grupas facebook un bandcamp profilos.

 

Lasi vēl

Komentāri

Balkānu pussala? :/
yep
http://lv.wikipedia.org/wiki/Balk%C4%81nu_pussala

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.