ZIŅAS

Autentikā notiks labdarības koncerts

Autentika 10.12.2019. 09:16
15.decembrī "Autentikā" norisināsies labdarības koncerts ar mērķi vākt līdzekļus nometnei bērniem ar īpašām vajadzībām.

Nometne “UPE” rīko savu pirmo labdarības koncertu, lai vāktu līdzekļus turpmākai nometnes darbībai. Pasākumā uzstāsies dažāda žanra mūzikas pārstāvji, kas Latvijā ir gan mazāk, gan vairāk pazīstami. Koncertprogrammu kopīgi veido folk un kantrī-mūzikas grupa JUUK, indie-folk grupa Zāle, Aptiekas bēru ansamblis un plaši pazīstamais Pirmais Kurss.

Vakara programmu 19:00 iesāks Grupa JUUK, Edgara Šubrovksa, Sniedzes Prauliņas un Oskara Jansona sastāvā, kas šogad izdevusi savu pirmo albumu “Indulgenču tirgotāji”, viņiem sekos Zāle, šoreiz gan nepilnā sastāvā, kas šogad izdeva jaunu singlu “Laipa”. Aptiekas bēru ansamblis ar humoristiski ironiskām kaverversijām iesildīs publiku, lai Pirmais Kurss vakaru nobeigtu uz jautras nots ar jaunākām dziesmām no albuma “Problēmas” un arī jau senāk zināmām dziesmām. 

Nometnes "Upe" ir vasaras nometne bērniem ar īpašām vajadzībām, kurā ik gadu piedalās ap 60 bērniem ar dažādiem fiziskiem un garīgiem attīstības traucējumiem. Nometni vada un organizē brīvprātīgie jaunieši, kas papildus savām ikdienas gaitām aktīvi plāno nometni. Daudzi bērnu vecāki nevar atļauties samaksāt par dalību nometnē, tāpēc tiek meklēti sponsori un ziedotāji, lai uz nometni tiktu tieši tie bērni, kuriem tas visvairāk nepieciešams.

Uz vietas koncertā nometnes organizētāji ar prieku pastāstīs vairāk par nometni un tās nozīmi, kā arī būs iespējams iepazīties ar bildēm un video no iepriekšējām nometnēm.

Ieeja pasākumā par ziedojumiem, sākums 19:00.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.