ZIŅAS

Pirmo un pēdējo reizi Rīgā uzstāsies Bane

Nabaklab/CPS 11.11.2015. 13:45
Otrdien, 17. novembrī savas atvadu koncerttūres ietvaros klubā „Nabaklab” kopā ar "Torche" koncertu sniegs hardcore mūzikas smagsvari „Bane” no ASV.

„Bane” aizsākās kā bijušā „Converge” ģitārista Arona Dalbeka (Aron Dalbec) blakusprojekts. Pirmo ierakstu apvienība izdeva 1995. gadā un, pašu vārdiem – pēdējo, ar nosaukumu „Don’t Wait Up”, 2014. gadā. Neskatoties uz to, ka apvienība nav guvusi ievērojamus komerciālus panākumus, „Bane” kļuvusi par kulta grupu mūsdienu hardcore mūzikas skatuvē un to par ietekmes avotu min neskaitāmas populāras smagās mūzikas grupas. Šobrīd apvienība devusies savā pēdējā koncerttūrē, pēc tās pārtraucot darbību. Līdz ar to, šī visdrīzāk būs pirmā un pēdējā reize, kad Latvijas klausītājiem šo grupu būs iespēja redzēt koncertā.

17. novembra vakarā klausītājiem būs iespēja baudīt arī ne mazāk nozīmīgu ASV grupas „Torche” uzstāšanos. Floridas grupa „Torche” uzstājas kopš 2004. gada, taču tikai pēdējā laikā ieņēmuši redzamu vietu pasaules smagās mūzikas skatuvē. „Torche” bieži asociēti ar stoner metal un sludge. Līdz šim grupa izdevusi vairākus EP un singlus, kā arī trīs albumus. Latvijā „Torche” ieradīsies, prezentējot savu jaunāko albumu „Restarter”, kurš iznācis 2015. gadā.

„Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, koncerta sākums plkst. 21:00, biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv. Koncertu rīko klubs „Nabaklab”, sadarbībā ar koncertaģentūru „Circle Pit Shows”.

Alternative.lv piedāvā laimēt ielūgumus uz koncertu. Vairāk informācija šeit!

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
8.nov
svētdiena

Cult of Fire / Malokarpatan

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS