ZIŅAS

Atcelts metalcore grupas Dead By April koncerts

Nabaklab 13.05.2016. 11:45
Sakarā ar problēmām, kas skārušas „Dead By April” koncerttūres pēdējos datumus, grupa nav spējīga ierasties Latvijā un 14. maija koncerts no organizatoriem neatkarīgu iemeslu dēļ diemžēl tiek atcelts.

Biļešu īpašniekiem nauda par iegādātajām biļetēm tiks atgriezta piecu darba dienu laikā un sakarā ar šo, papildus sazināties ar Ticketshop.lv nav nepieciešams. 


Dead By April
ir melodiskā metalcore apvienība no Gēteborgas Zviedrijā, kura savu darbību sāka 2007. gadā. Savu pirmo albumu grupa izdeva 2009. gadā un, neskatoties uz vairākām "Dead By April" sastāva maiņām, grupas basģitātists Markuss Veselens (Marcus Wesselen) un ģitārists Pontuss Hjelms (Pontus Hjelm) apvienībā muzicē kopš pirmā albuma izdošanas. Tiesa, pēdējais no minētajiem šobrīd "Dead By April" pilda melodiskā vokāla funkcijas.

Jau sākot ar grupas pirmo ierakstu, "Dead By April" albumi tikuši izdoti lielās ierakstu kompānijas "Universal" paspārnē, bet 2011. gada albumu "Incomparable" paralēli izdeva arī ietekmīgais somu leibls "Spinefarm Music".
Gadu gaitā grupas mūzika ieguvusi dažādas aprises un, ja sākotnēji "Dead By April" mūziku apskatnieki sauca par melodisku death metal labākajās "Dark Tranquility" tradīcijās, tad pēdējo gadu veikums ieguvis vairāk nogludinātu, mazāk ekstrēmu skanējumu, portālam "AllMusic" to dēvējot par "melodisku metalcore ar stiprām, popmūzikā balstītām harmonijām". Jaunākais grupas albums gaidāms šogad, savukārt iepriekšējais veikums "Let The World Know" iznācis 2014. gadā.

Līdz šim "Dead By April" pirmo un pēdējo reizi Rīgā koncertēja klubā "Melnā piektdiena" 2013. gada jūnijā.

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Kā saka, neiesi uz koncertu un viņš arī nenotiks.
Koncerts nav viņš, koncerts ir tas. Bet pareizi saki.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.