ZIŅAS

Atcelts grupas Crazy Town Rīgas koncerts

Innerfade 30.05.2016. 19:42
22. jūnijā plānotais ASV grupas Crazy Town koncerts tiek atcelts. Iemesls - nepietiekams biļešu pieprasījums.

"Lēmums par atcelšanu tika pieņemts sakarā ar nepietiekamu pieprasījumu un neapmierinošiem biļešu pārdošanas rezultātiem.
Biļešu īpašniekiem nauda par iegādātajām biļetēm tiks atgriezta piecu darba dienu laikā uz to pašu kontu, no kura tās tika nopirktas un sakarā ar šo situāciju, papildus sazināties ar Ticketshop.lv nav nepieciešamības," vietnē Facebook ziņo koncerta organizatori.

 

Lasi vēl

Komentāri

"ja rakstīt komentārus, tad gribētos, lai raksta TIKAI tie, kas nopirka biļetes! Pārējie... nevaru saprast kāpēc jūs komentējat... gudri jūs tā pat neizskatīsieties!"
Vēlējos komentāros paust atbalstu organizatoriem un veiksmi nākamajos pasākumos, taču tā kā Toms mani jau kā komentētāju jau ir nosaucis par stulbu, tad paklusēšu. Man nebija biļete.
nākamo izsludina Papa Roač :D
Ak vai, kas par čīkstēšanu ierastajā Toma manierē:, man ļoti žēl, ka ir tādi lohi. Nebija intereses par pasākumu, tad nebija, nav ko raudāt. :D
Nav pieprasījums, nav koncerts. Nesaprotu par ko tur cepties.
orgkomiteja 01.06.2016. 01:35
Hmm. Vai jums neliktos dīvaini, pasūtot kādu preci, to nesaņemt, jo "ziniet, nav pieprasījuma, tādēļ izdomājām nesūtīt un vairs netirgot"? Pieņemu, ka pirmajā reizē neliktos nekas traks, jo "katram taču gadās". Bet ja tādas būtu vēl un vēl?
Nav runa par atceltiem koncertiem - tā gadās, taču šis, tāpat kā jebkāda cita pakalpojuma vai preces sniegšana, ir bizness un tajā nākas saskarties ar zināmiem riskiem. Ļoti nenopietna rīcība no organizatora puses, ieskaitot jau iepriekšminēto "ja rakstīt komentārus, tad gribētos, lai raksta TIKAI tie, kas nopirka biļetes! Pārējie... nevaru saprast kāpēc jūs komentējat... gudri jūs tā pat neizskatīsieties!". Kā pamatskolā.
Pie tam no grupas oriģināla sastāva lielākā daļa jau rip. Čīkstēšana tiešām skumja. Jāmāk tikt pāri. Just get over it dude!
.......... 01.06.2016. 07:56
Tātad, visi ir Lohi, jo nepirka biļetes iepriekš. Varbūt, pēc organizatora domām, nākamajam pasākumam no sākuma notirgojam biļetes, un, kad naudiņa sagrabināta, tad prasam grupai vai nevēlas atbraukt un vai pietiks visam un nepalikšu mīnusā?
Aivars Līpenītis 01.06.2016. 15:35
Ak, taurenīt, mans taurenīt...
Aivars Līpenītis 01.06.2016. 15:36
Viss būs labi!
Kaut ko sakarīgāku varēja uzaicināt uz Latviju, reti kuram šāda grupa izraisa interesi.
Super! Man patīk ielūkoties alternative.lv - kāds paklūp, mazliet ne pa prātam (iespējams reibumā) izkrata sirdi, tā uzreiz bars klāt un sākam spārdīt nost :)
Pieeja pareiza - neesi gatavs riskiem, nelien biznesā (pat izklaides).
Last Train Home 02.06.2016. 14:44
Koncertēt Lostprophets nevar sarunāt?
Lostprophets vokāls ir tak cietumā
Tā notiek, ja izvaro zīdaiņus.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.