ZIŅAS

Arturs Skutelis un Tvērumi prezentēs albumu Nekad nekur

Arturs Skutelis un Tvērumi 31.08.2018. 09:00
6. septembrī “Melnajā piektdienā” notiks Artura Skuteļa un grupas Tvērumi lielkoncerts un albuma "Nekad nekur" prezentācija.

Ceturtdien, 6. septembrī, klubā “Melnā piektdiena” notiks Artura Skuteļa un Tvērumu lielkoncerts, kas vienlaikus būs arī grupas jaunākā albuma “Nekad nekur” prezentācija, pirmais kopīgais koncerts šogad un pēdējais uz nenoteiktu laiku. Vakara programmā sagaidāms viss “Nekad nekur” stāsts, ko uz skatuves papildinās horeogrāfa Naura Miķeļa Gobas vadībā veidotā performance, kā arī daudzi Tvērumu debijas albuma “Audums” skaņdarbi.

Tvērumi ir dzīvās mūzikas grupa, kurā spēlē Rūdolfs Latišenko (bungas), Mārtiņš Vilnītis (bass), Dita Frīdenberga (saksofons), Alise Golovacka (taustiņi, flauta) un Arturs Skutelis (balss, teksti). Mūziķi guvuši pieredzi tādās grupās kā "Nova Koma", "TRIS", "Dust Devil Drive", "The Coco'nuts", "De Temps" un citās.  

Grupa pirmo reizi sanāca kopā 2015. gada novembrī un līdz šim ir izdevusi divus studijas albumus: “Audumu”, kas pēc vairāku mūzikas kritiķu vērtējuma ir viens no labākajiem latviešu mūzikas ierakstiem 2016. gadā, un “Nekad nekur”, kura pamatā ir Bībeles līdzība par pazudušo dēlu.

Artura Skuteļa un Tvērumu mūzika atrodama populārākajos straumēšanas servisos un bandcamp. 

Ieeja no plkst. 19.00, koncerta sākums – precīzi (!) plkst. 20.00.

Koncertā nav vecuma ierobežojuma.

Biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā vietnē ticketshop.lv

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.