ZIŅAS

Artilērijas Pagrabiem draud izlikšana no telpām

Artilērijas Pargabi 25.01.2016. 14:20
Vienīgais Daugavpils alternatīvās mūzikas klubs un bārs "Artilērijas Pagrabi" lūdz palīdzību.

Ieraksts kluba "Artilērija Pagrabi" oficiālajā Facebook lapā vēsta:

"Draugi un atbalstītāji.

Lielāka daļa no Jums jau zina, ka Artilērijas Pagrabu nākotne ir apdraudēta.

A/S Valsts Nekustamie īpašumi ir atteikusies pagarināt mūsu nomas līgumu un nebrīdinot izlikusi AP telpas izsolei par jau būtiski paaugstinātu nomas cenu.
Neskatoties uz to, ka likums atļauj un pat iesaka pagarināt līgumus ar uzticamiem ilgtermiņa nomniekiem, VNĪ pilnīgi nesaprotamu iemeslu dēļ rīko izsoli. VNĪ birokrāti nespēj sakarīgi paskaidrot savus lēmumus un piedāvā mums pilnīgi neticamus "argumentus", lai "pamatotu" situāciju.
Vispirms viņi apgalvo, ka VNĪ mērķis nēkādā ziņā neesot atbrīvoties no nomnieka, taču vienlaicīgi rīko izsoli, kurā varam zaudēt nomas tiesības nekavējoties.
Viņi apgalvo, ka sākumcenu ir jau noteicis "tirgus analītiķis", taču vienlaicīgi izsoles mērķis esot vēlreiz noteikt maksimālo iespējamo cenu.
Viņi apgalvo, ka viņu mērķis ir uzticamas nomas attiecības, lai telpas tiktu „apdzīvotas” un būtu labā tehniskā stāvoklī, taču vienlaikus atsaka pagarināt līgumu tieši tam nomniekam, kurš šīm telpām arī nodrošināja gan "apdzīvotību", gan "labu tehnisko stāvokli", ieguldot lielu darbu un ievērojamus līdzekļus ... un tā var turpināt vēl ilgi ...

Tādēļ mēs uzskatam, ka viss notiekošais patiesībā ir nožēlojamas mahinācijas.
Un ir pieņemts lēmums.

Artilērijas Pagrabi šajā netīrajā spēlē NEPIEDALĪSIES.
Mēs nepieteiksimies šai pazemojošajai "izsolei", jo uzskatam, ka ar savu disciplinētību un darbu esam godīgi nopelnījuši tiesības pagarināt nomas līgumu normālā sarunu ceļā. Likums dod šādas tiesības un nav neviena saprotama iemesla, lai VNĪ šīs tiesības neizmantotu sabiedrības interesēs, kā noteikts likumā .http://likumi.lv/doc.php?id=212864

Mēs nosūtījām VNĪ oficiālu lūgumu atcelt izsoli un pagarināt mūsu līgumu sarunu procesā.
It sevišķi tādēļ, ka, ja mūsu aizdomas par "shēmošanu" ir pamatotas , tad izredžu uzvarēt izsolē mums vienalga nav nekādu.
Taču tagad, nepiedaloties izsolē, mēs visi redzēsim, kas ir tie melnie, nezināmie vīriņi, kas ir iekārojuši Pagrabus. Varbūt. Ja VNĪ nepārdomās un neatcels savu absurdo lēmumu.

Visbeidzot. Jūs visi esat pauduši gatavību palīdzēt mums savu iespēju robežās. Šobrīd Jums ir šāda izdevība.
Mēs aicinam visus mūsu atbalstītājus rakstīt elektroniskā pasta iesniegumus uz Valsts Nekustamajiem īpašumiem ar lūgumu atcelt 2016.g. 3.februārī paredzēto izsoli par kluba Artilērijas Pagrabi telpām, Rīgas ielā 22, Daugavpilī. E-pasts vni@vni.lv .
VNĪ ir jāsaprot, ka Artilērijas Pagrabi mums visiem patiešām ir vajadzīgi. Un ne tikai mums.

Tikmēr skaitīsim laiku līdz brīdim, kad var izšķirties Pagrabu liktenis."

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Art.Pagrabi 25.01.2016. 17:39
Pateicamies par atbalstu ! :)
Cerams, ka tas palīdzēs!
Es apbrīnoju Pagraba"vadītāju, kas var izturēt šo spiedienu. Malacis, ka vispār uzdrošinājies tā rīkoties, cepuri nost!!! . Acīmredzot pilsētas vadība negrib lai cittautieši integrētos latviešu sabiedrībā, vai arī kādu uzņēmēju lobē, kas labi samaksājis.šei cittautieši varēja labi saprasties ar latviešu jaunatni, sadraudzēties un mācīties valodu. Turieties! Atveriet savu klubu citur un jaunieši tāpat ies pie jums, tikai žēl ka tādu vietu centrā grūti atrast. Man kauns par Daugavpils vadību.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.