ZIŅAS

Arī šovasar skanēs "Klang!"

ALTERNATIVE.LV 31.01.2014. 16:02
Šā gada 25. – 26. jūlijā Ķekavas pagasta Klaņģu kalnā otro gadu notiks rokfestivāls „KLANG!”. No 21. janvāra pieejamas biļetes, kā arī zināmas pirmās grupas, kas arī šogad uzstāsies uz divām skatuvēm.

Atšķirībā no pagājušā gada, šogad dalībnieku vidū nebūs tikai latviešu apvienības, bet arī viesi no Igaunijas, Polijas un Krievijas. Festivālā uzstāsies viena no pašmāju smagās mūzikas klausītāju iecienītākajām apvienībām „Frailty”, kas pērnā gada nogalē nosvinēja desmit gadu jubileju, savukārt 2014. gada beigām gatavo jaunu repertuāru.

Dalību apstiprinājuši arī latviešu smagā roka veterāni „Rūsa”, kas pagājušajā gadā savā 26 gadus ilgajā pastāvēšanas vēsturē izdeva fanu ilgi gaidīto otro albumu „No vāka līdz vākam”. Šogad uz „KLANG!” skatuves kāps arī turboroka pamatlicēji, vienmēr kolorītie „Oranžās brīvdienas”, bet no ārvalstu grupām Latvijā jau otro reizi viesosies apvienība no Krievijas „Arcanorum Astrum”.

Organizatori sola plašāku festivāla teritoriju, pārdomātāku autostāvvietas novietni, kā arī citus uzlabojumus un papildinājumus: „Esam izanalizējuši pagājušā gada pasākuma norisi un šogad centīsimies būt labāki,” pauž viens no festivāla organizatoriem Edgars Rakovskis. „Labprāt uzklausām apmeklētāju komentārus, ieteikumus, jo šādi varam kaut cik objektīvi novērtēt paveikto. Tāpēc aicinām droši izteikt savu viedokli festivāla oficiālajā Facebook profilā.

Kā zināms, festivālam ir arī savs radio – Kaspara Upaciera jeb UFO vadītais „Boom FM”, kura ietvaros katru ceturtdienas vakaru plkst. 21:00 dzirdams un redzams raidījums „Klangvakars” kopā ar Edgaru Veilandu. Laika gaitā līdz festivālam raidījums iepazīstinās gan ar festivāla grupām un to dalībniekiem, gan ar Latviešu mūzikas pārstāvjiem diskutēs par alternatīvās mūzikas skatuvi, notikumiem un norisēm tajā. 

Biļetes uz festivālu pieejamas ierobežotā daudzumā (2000 gab.) un nopērkamas šeit. No 21. janvāra līdz 31. martam biļetes cena 12 EUR; vēlāk cenas kļūs dārgākas.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.