ZIŅAS

Ar jaunu singlu un oficiālo videoklipu sevi piesaka grupa So Lucid Electric Feel

So Lucid Electric Feel 11.08.2016. 13:57
Pašmāju psihodēliskā blūzroka grupa So Lucid Electric Feel izdod jaunu singlu "Bare Mountain" un pirmo grupas oficiālo videoklipu. Dziesma "Bare Mountain" ir pirmais vēstnesis gaidāmajam albumam.

Mūzikas klips veidots kā psihodēlisks domu lidojums, kurā mijas fantāzija un realitāte. "Mēs nevēlējāmies veidot klipā konkrētus tēlus un konkrētu stāstu, gribējām klipu aizpildīt ar mākslinieciskiem, improvizētiem, nestandarta kadriem, kuri atbilst dziesmas noskaņai," stāsta grupas solists Uvis Gailis.

So Lucid Electric Feel izpilda oriģinālmūziku angļu valodā. Grupas mūzikā liela nozīme ir improvizācijai, līdz ar to katra uzstāšanās ir unikāla. Kā paši mūziķi saka: „Principā, spēlējot, nekoncentrējamies uz to, kā dziesma skan ierakstā, vairāk ļaujamies konkrētā mirkļa sajūtām.”

Grupā spēlē Uvis Gailis (ģitāra/vokāls), Guntis Kursišs (bass) un Raitis Kalniņš (bungas). Videoklipa autors: Dāvids Smiltiņš.

Soundcloud profils: https://soundcloud.com/so-lucid-electric-feel


 

 
Lasi vēl

Komentāri

Ir labs! Lai degsme turpināt rakt!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.