ZIŅAS

Ar jaunu nosaukumu uz skatuves atgriežas Lassie the Cat dalībnieki

Alternative.lv 19.03.2019. 15:30
Pēc deviņu gadu pārtraukuma grupas “Lassie the Cat” dalībnieki zem jaunā nosaukuma “Witherian” atgriezīsies uz skatuves. Pirmais koncerts gaidāms 1. jūnijā Cēsīs, koncertā "Naktsmaiņa Lauķenē 4".

Līdz ar atgriešanos un nosaukuma maiņu tiek iezīmēts jauna posma sākums apvienības vēsturē. 2006. gadā dibinātā grupa savu pēdējo koncertu nospēlēja Liepājas klubā “Fontaine Palace”, kas sekoja pēc bagātīgi aizvadītas vasaras Baltijas festivālos. Īsi pēc tam tika publicēta līdz šim pēdējā ierakstītā dziesma “Celies un atgriezies”. Pēc tam “Lassie the Cat” frontē iestājās klusums.

2018. gada rudenī apstākļi sakrita, lai grupa lemtu par apvienošanos un jaunu dziesmu rakstīšanu. Neilgi pēc tam atsākās mēģinājumi un šobrīd aktīvi tiek strādāts gan pie jaunām dziesmām, gan veco gabalu atkārtošanas.

"Doma par atgriešanos iekšā gruzdēja jau ilgi. Pie katras veco biedru pasēdēšanas tika runāts par to, ka vajadzētu saņemties un sanākt kopā kaut uz pāris koncertiem,” pastāstīja grupas solists Marko Rass.

“Nu vārdi ir materializējušies. Nevaru vien sagaidīt 1. jūniju, kad atgriezīsimies Cēsīs. Zinu, ka tur ir cilvēki, kuri šo tikšanos gaida tik pat ļoti kā mēs paši.”

Arī grupas sastāvā notikušas nelielas izmaiņas. Basģitāru tagad spēlēs Ēriks Dobrišins. Pārējie grupas dalībnieki sastāvā jau ir manīti - ģitāristi Jānis Bērziņš un Aigars Baumanis, bundzinieks Artūrs Kupčs un vokālists Marko Rass.

Grupa “Lassie the Cat” 2009. gada decembrī klajā laida savu pirmo un vienīgo minialbumu “Pussycat Dogs”, kā arī Baltijas tūrē pievienojās Nīderlandes grupai “Cilice”. Marko Rass 2010. gadā saņemis Latvijas metālmūzikas gada balvu kā labākais vokālists.

Lasi vēl

Komentāri

Sākumā izlasīju "Vegetarian" ????