ZIŅAS

Ar diviem koncertiem Rīgā uzstāsies grupa Kalevala

Nabaklab 23.02.2016. 14:42
2. un 3. martā klubā "Nabaklab" uzstāsies Krievijas folk-metal grupa "Kalevala".

Grupas nosaukums ir celies no Somu nacionālā eposa. Nosaukums tika izvēlēts, ņemot vērā grupas vokālistes somu saknes un papildus tam paši muzikanti ietekmējas no somu un sāmu tautas mūzikas un somugru leģendām, ka arī no tādām grupām, kā Korpiklaani, Finntroll un citām.


"Aizraujošs, dziļš un emocionāls sieviešu vokāls apvienojumā ar izsmalcinātām un melodiskām ģitāras partijām un dažādiem tautas instrumentiem fonā - ir grupas Kalevala mūzikas formula. Grupas dziesmu pamatā ir sievietes dzeja. Dziesmu lirika ir emocionālu stāstu kolekcija: dažreiz skumja, dažreiz drosmīga un jautra. Dziesmu teksti ir tik patiesi un atšķirīgi, ka tiem ir viegli atrast atbalsi katra klausītāja sirdī" grupu raksturo koncerta rīkotāji.Par godu tam, ka grupa Kalevala viesojas Latvijā pirmo reizi, klausītājiem tiks piedāvātas divas pavisam atšķirīgas uzstāšanās:
Trešdien, 2. martā, grupa Kalevala aicina uz akustisko koncertu, kur piedāvās noklausīties gan savus autordarbus, gan tautasdziesmas mierīgākā manierē.
Ceturtdien, 3. martā, notiks daudz jaudīgāks koncerts, kurā varēs dzirdēt grupas Kalevala ierasto programmu folk-metal stilā.

Abi koncerti notiks Rīgas klubā Nabaklab (Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12).
Koncertu sākums: 20:00
Pasākumi notiks līdz 23:00.

Biļetes uz 2. marta akustisko koncertu būs pieejamas koncerta dienā kluba kasē un to cena ir 7Eur.
Biļetes uz 3. marta koncertu ir nopērkamas interneta vietnē ticketshop.lv. Pirmās 50 biļetes par īpaši izdevīgu cenu.
Patīkama ziņa visiem tiem, kas iegādāsies 3.marta pasākuma ieejas biļeti. Visi tie varēs apmeklēt 2. marta akustisko koncertu par brīvu (uzrādot biļeti pie ieejas).

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.