ZIŅAS

Aptieka pasniegs gada balvas

Ildze Mizone 25.12.2012. 15:37
Decembra nogalē, Krogā Aptieka, pirmo reizi norisināsies pasākums „Aptiekas Gada balva 2012”, kura laikā tiks teikts paldies kroga patstāvīgajiem apmeklētājiem un mūziķiem, kuri gada laikā uzstājušies „Aptiekā”.

„Aptieka” jau no pašiem pirmsākumiem ir bijusi vieta, kas cieši saistīta ar mūziku. Laika gaitā, jau par tradīciju kļuvusi kopīgā “Latvijas mūzikas gada balva” skatīšanās kroga pagrabstāvā, tāpēc radās ideja, ka arī „Aptiekas” apmeklētāji un mūziķi ir pelnījuši pateicību un apbalvojumus!

Vērtēti tiks 2012. gadā notikušie koncerti “Aptiekā”, šogad izdotie albumi un mūzikas video, kā arī dīdžeju uzstāšanās.

Pasākumam „Aptiekas Gada balva” radītas tādas nominācijas kā - „Labākais DJ”, „Labākā smagā grupa”, „Labākā ne tik smagā grupa”, „Labākais Aptiekas koncerts”, „Labākais video klips” un „Gaidītākais albums”. Protams, netiks aizmirsts arī par tradicionālajām svētdienas brokastīm nominācijā „Garšīgākā vafele” , par krogiem un bāriem, kas mums ir izpalīdzējuši - „Draudzīgākā iestāde”, tāpat arī par puišiem, kuri palīdz bāra meitenēm nomainīt alus mucas – nominācijā „Aptiekas Lāčplēsis”. Apmeklētāji un mūziķi saņems balvas arī nominācijās - „Gada sauklis”, „Vislabākais nelegālais strādnieks”, „ Retākais pastāvīgais” un „Grupa ar visbiežāk neapmaksātajiem rēķiniem”.

Pēc oficiālās daļas sagaidāma arī ballīte nakts garumā ar DJ Artūru Medni.

„Aptiekas gada balva 2012” apbalvošanas ceremonija notiks 29. decembrī 20:00 Krogā „Aptieka”.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.