ZIŅAS

Aprīlī Rīgā koncertēs The Prodigy

alternative.lv 18.12.2015. 14:24
Britu reiva un tehnometāla leģendas The Prodigy nākamā gada 16. aprīlī uzstāsies ar lielkoncertu Rīgā, Skonto hallē.

Grupa The Prodigy ir pazīstama kā deviņdesmito gadu viena no spilgtākajām hiperenerģiskākajām, dumpinieciskākajām un trakākajām mūzikas grupām, kas savu jaudu nav zaudējusi arī pēc 20 gadu pastāvēšanas, laižot klajā savu jaunāko albumu “The Day Is My Enemy” šī gada martā. Tagad grupa ir devusies koncerttūrē, bet jau aprīlī ar spilgtu un skaļu koncertu elektropanki būs sagaidāmi Rīgā.

Vieni The Prodigy mūziku raksturo kā psihodēlisku hardcore techno, ekstremālu breakbeat un drum’n’bass, kam pievienoti house ritmi un kareivīgs pankroks. The Prodigy vienmēr ir radījuši mūziku, kas nepakļaujas ne likumiem, ne sabiedrības dogmām, tomēr šī mūzika rada tādu jaudu, kurai ir gatavi sekot pat tūkstoši. Tā grupa no maziem Lielbritānijas naktskubiem šo deju mūzikas virzienu ir aizvedusi uz pasaules lielākajām skatuvēm.

Iepriekš The Prodigy Latvijā ir uzstājušies 2009. gadā rudenī Rīgā, savācot vairāk nekā 7000 apmeklētāju Olimpiskajā Skonto hallē. Pirms tam grupa Rīgā viesojās 2006. gada pavasarī.

Biļetes "Biļešu Servisa" kasēs un internetā.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.