ZIŅAS

Ansamblis Manta un Martas Asinis “Pavasara koncertā”

Biedrība HI 16.04.2015. 10:37
Jau otro gadu pēc kārtas biedrība HI par godu pavasara atnākšanai piedāvā “Pavasara koncertu”.

Ansamblī “Manta”, kurš tiecas nepiederēt ne pie viena konkrēta mūzikas novirziena, un kura daiļradē līdz ar to rodami dažādu noskaņu un stilu skaņdarbi, apvienojušies publikas jau iemīļoti mākslinieki – Edgars Šubrovskis (“Hospitāļu iela”, “Gaujarts”) un Edgars Mākens (“Gaujarts”), kā arī Oskars Upenieks un Raitis Viļumovs (“Neprodukts”, “Aarzemnieki”). Par labāko albumu alternatīvās mūzikas jomā 2014. gadā nupat saņēmuši gan Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta mikrofons”, gan balvu no portāla alternative.lv, mūziķi uz lauriem vis neguļ, bet aktīvi koncertē un strādā pie videoklipa dziesmai “k13”, kura izmantota Jāņa Ābeles īsfilmā “Augstāk par zemi”, kā arī tikko kopā ar filosofiem A. Kamoliņu, A. Sauku, A. Zundi un A. Balodi izdevuši albumu “Buržuāziskās filosofijas marasms četrām balsīm ar ansambli”, kura dziesmas starp citām skanēs arī 16. aprīļa koncertā.

“Indie-dance” grupa “Martas asinis” pēdējos gados izpelnījusies deju ballīšu karaļu statusu, pastāvēšanas laikā izdevusi piecus albumus, no kuriem “Ceturtais” un “Sestais” tikuši izvirzīti Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai “Zelta mikrofons” nominācijā attiecīgi par veikumu 2013. un 2014. gadā. Grupas sastāvā spēlē Filips Derums (“Neviens nezin'”, “Bērnības milicija”), Reinis Jakobsons (“Dun Dun”) un Aigars Valdmanis (“Dun Dun”, “Bērnības milicija”). Atpazīstamākie skaņdarbi - “Sniegavīri”, “Var Būt Man Tev”, “OK.Super!” Šajā koncertā noteikti dzirdēsim dziesmas gan no “Ceturtā”, gan “Sestā” “Martas asiņu” albuma, gan arī, iespējams, kādu vēl līdz šim nedzirdētu skaņdarbu.

Pasākums notiks klubā “One One Riga”, kādreizējās 9k1 telpās, Šarlotes ielā 18a, 16. aprīlī, plkst. 20:30. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas www.bezrindas.lv.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

30.jūn
otrdiena

P.O.D.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS