ZIŅAS

Alternatīvs viedoklis – alternatīvam radio

Eduards Beķeris 14.04.2015. 10:00
Alternative.lv lasītāji tiek aicināti paust savu viedokli, saistībā ar jauna, alternatīva medija nepieciešamību.

Kopš brīža, kad Latvija palika bez informācijas kanāla, kas pārraidītu alternatīvu rokmūziku, tās subžanrus un saturu, kopš brīža, kad viss, kas skan "vienīgajā Latvijas rokmūzikas radio" ēterā ir „nodrillēts” klasiskais roks, papildinājumā ar salkanu mūsdienu pieskaņu – ir bijis nepieciešams, pirmkārt – rupors pašmāju māksliniekiem, otrkārt – saturs klausītājiem, treškārt – sasodīts, rokenrols!

Lai noskaidrotu šīs mūzikas atbalstītāju, skatuves pārstāvju un alternatīvās kultūras entuziastu viedokli, tiek veikta interneta radio potenciālās mērķauditorijas aptauja. Nepieciešams tieši Tavs viedoklis par aktuālu tēmu, kas, ļoti iespējams, pavisam drīz, palīdzēs kādam klausīties, bet kādam – tikt sadzirdētam.

Aptauja par jauna interneta radio nepieciešamību!

Lasi vēl

Komentāri

es klausos raadio >>> www.meta-only.de
sirmais gulbis 15.04.2015. 18:54
Internets ir pilns ar alternatīvajām radio stacijām. LV zināmā mērā laukumu nosedz Naba un Radio5, bet pie mums auditorija ir ļoti maza. Idejas autoriem ieteiktu paskatīties uz plašākiem apvāršņiem, piem, pamēģināt uztaisīt kopīgu visas Baltijas/ Z-Eiropas? rock radio vai ko tamlīdzīgu. Lai izdodas!
Vai šādu radio mums vajag? Vai tas maz ir reāls jautājums? Tas vairāk izklausās pēc retoriska joka. Mums jau pāris gadus nepieciešams kaut kas, ko ir interesanti klausīties, pie kā gribas atgriezties vai nu dīdžeju dēļ vai tīri vienkārši mūzikas dēļ. Kaut kas, kas seko līdzi tam kas notiek, nevis drillē hujviņzin ko, ko klausījās mani senči laikā, kad viņiem bija 30. Te nav alternatīvu, te ir tikai viens variants - radio, kas piedāvā konkuretspējīgu materiālu, kas seko līdzi tam, kas notiek rokmūzikas pasaulē, kas raida to, ko grib klausīties cilvēki, kuri kaut cik ciena sevi un savu gaumi. Jesus fucking christ.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

30.jūn
otrdiena

P.O.D.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS