ZIŅAS

Alternative.lv un Melomaniaki piedāvā alternatīvās mūzikas viktorīnu

Alternative.lv 30.04.2020. 10:28
6. maijā interneta tiešraidē vietnē Twitch.tv notiks portāla "Alternative.lv" un "Melomaniaki" kopīgi veidotā viktorīna par pasaules un Latvijas alternatīvo mūziku.

Spēles dalībnieku zināšanas tiks pārbaudītas divās spēlēs – “Jautājumi un atbildes” jātbild uz jautājumiem saistība ar pasaules un Latvijas alternativo mūziku un “Antišazameri”, kur jāatpazīst dziesmas izpildītājs tikai pēc audio fragmenta. Katras spēles uzvarētājus gaida arī balvas sadarbība ar klubu “Melnā piektdiena” – divi ielūgumi uz rudenī un ziemā gaidāmajiem koncertiem.

Spēle notiks “Melomaniaki” profilā vietnē Twitch.tv tam īpaši pielāgotā aplikācija. Lai piedalītos spēlē nepieciešams reģistrēties twitch.tv, bet sīkumus par pašas spēles norisi tās vadītājs izklāstīs tiešraides sākumā.

Melomaniaki ir mūzikas minēšanas spēle dažādām gaumēm, kas katru nedēļu notiek dažādos Rīgas bāros - iespēja visiem melomāniem pārbaudīt savas spējas dziesmu atpazīšanā un azarta pilni vakari sacenšoties komandās.

Spēles sākums 6. maijā plkst. 20:00. Pasākumam piesakies šeit!

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.