ZIŅAS

Plāns nogalei: Malduguns, Coss-Moss, Nu-Nation, Deuxvolt un citi!

alternative.lv 07.09.2012. 08:05
Ir pienācis laiks beidzot kārtīgi atzīmēt pirmo nolauzto septembra nedēļu, alternative.lv atgriešanos un pirmo komentāru forumā (ja tas nav izdarīt – steidzies!). Saprotams, to vislabāk darīt ar kāda laba pasākuma apmeklēšanu kādā foršā vietā, tāpēc piedāvājam kopsavilkumu ar pasākumiem, kas nonākuši alternative.lv redzeslokā.

Piektdien

Piektdien klubā A Nice Place norisināsies koncerts labākajās pašmāju metāla tradīcijās, kur uzstāsies liriskie, uz pozitīvu lādiņu tendētie, tomēr progresīvo tehnisko death metal spēlējošie Malduguns. Tāpat koncertu papildinās heavy metal pārstāvji Deodium, kuri, runā, septembrī atzīmē savu ceturto pastāvēšanas gadu.

Savukārt klubā Nabaklab piektdien tiks meklētas muzikālās noskaņas daudz eksperimentālākā atmosfērā, uzstājoties grupām Luumm, Emily Rose, Cat from Japan un grupa „Sirdsmieru, laimi un kaut ko garšīgu” koncertu sērijā "Coss-Moss 7912".

Mierīgākās noskaņās tiks aizvadīts vakars arī MC Balerijā Jelgavā, kur savas Latvijas tūres ietvaros piestās iegauņi Sibyl Vane.

Interesants vakars sagaidāms Liepājā Fontaine Palace, kur uzstāsies Vācijas elektroniskā apvienība Deuxvolt.

Nedaudz tuvāk galvaspilsētai – Cēsīs, Fonoklubā par ballīti gādās Artis Dvarionas. Dīdžeji paredzēti arī Rīgas klubos – Leningad mūziku atskaņos DJ Imants Koķis, bet klubā Depo norisināsies vakars “Going Underground” ar Gunti un Mārtiņu.

Sestdien

Iepriekšējā dienā klubu kārtīgi iesildot Guntim un Mārtiņam, sestdien Depo būs gatavs uzņemt viesus no Krievijas – Nu-Nation. Nu-metal stilā spēlējošie Sanktpēterburgas vīri Rīgā viesosies pirmo reizi. Grupa savā 3 gadu ilgajā pastāvēšanas laikā ir uzkrājusi pieredzi, sniedzot koncertus Krievijā, Ukrainā un Igaunijā, kā arī izdodot divus albumus.

Fontaine Palace sestdienas vakarā priecēs pašmāju roka pārstāvji Rūsa. Par dejām pirms un pēc pasākuma atbildēs Dj Lime.

8. septembrī, no plkst. 21.00 mūsdienu kultūras forumā „Baltā nakts” klubā Nabaklab tiks īstenota audiovizuāla programma „TV Dārzs”, paredzot daudz televīzijas uztvērēju un radio dīdžeju priekšnesumus vienuviet.

Šo dienu mierīgākās noskaņās aizvadīs arī Fonoklubs, uzņemot iepriekšējā vakarā Jelgavā spēlējošos igauņus Sibyl Vane. Jāatzīmē, abi grupas koncerti ir bez maksas!

Savukārt MC Balerijā kaimiņzemes viesu vietā kāps pašmāju Dehead un Crow Mother.

Koncerts gaidāms arī klubā Leningrad, kur ar ironijas, teatrālisma un skumju pilnām, folcīgi postpancīgām dziesmām uzstāsies grupa Marta.

Jaunajiem mūziķiem iespēju sestdien sniegs klubs A Nice Place, kur uzstāsies alternatīvā roka jaunie censoņie Zesd, kuris tarp savām ietekmēm min gan Korn, gan Avenged Sevenfold, kā arī nu-metal grupa Snave, kura jau uzkrājusi zināmu pieredzi un sola, ka strādā pie ieraksta un videoklipa.

 

Nav pieminēts pasākums, kuru plāno apmeklēt Tu? Informē mūs komentāros vai izmanto iespēju pievienot pasākumus mājaslapā! 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.