ZIŅAS

Alternative.lv izsludina pieteikšanos Gada balvai

Alternative.lv 17.01.2014. 13:46
Mūzikas portāls Alternative.lv 7. februārī klubā “Nabaklab” jau otro gadu pēc kārtas pasniegs apbalvojumus aizvadītā gada aktuālākajām un centīgākajām pašmāju grupām.

Alternative.lv aicina grupas, atbalstītājus un vienkārši mūzikas entuziastus piedalīties balvu pasniegšanas procesā, aizpildot pavisam vienkāršu formu un nominējot savus favorītus sešās kategorijās:

Labākais albums; Labākā uzstāšanās; Labākais video; Straujākā izaugsme; Interaktīvākā grupa; Zelta Bumbieris.

NOMINĀCIJU PIETEIKŠANAS ANKETA

Izvirzītās grupas tiks nodotas tālākā balsošanā, kuras rezultātus 7. februārī paziņosim “Nabaklab” telpās. Arī šogad īpaši veidotās balvas nodrošinās MetalAtelje ar Jagermeister atbalstu.

Alternative.lv gada balva norisināsies jau ceturto reizi, kā arī otro gadu pēc portāla atjaunošanas 2012. gadā. Pērn tā ieguva plašu rezonansi un atsaucību gan grupu, gan klausītāju vidū, kopumā 7 kategorijās nominējot vairāk kā 90 grupas, kas tika atzīmēts ar plaši apmeklētu koncertu un apbalvošanu.

Lasi vēl

Komentāri

hemisphere 18.01.2014. 16:44
grupas pashas sevi var pieteikt?
^ tā taču visi dara!
Ir pienācis laiks atkal vissiem lekties un mērīties ar krāniņiem. :D Tāpat kā iepriekš. Intresanti vai šogad kk žūrija arī būs, vai atkal būs bērnu dārzs un visi plēsīsies par savām grupām?
Normāla štelle, ja tie muzikālie sniegumi un sasniegumi rada šaubas vai nepārliecina, tad jārāda, jāmēra knāriņš.
Vispār, tā varētu būt vesela nominācija - alternatīvais knāriņš 2014.
Pieteikšanās ir beigusies... redzēsim cik viss godīgi notiks!
Gudri dirst nav malku cirst..
Izveidojat paši sev kādu blici, kuru būtu
vērts ņemt vērā.
Sūdu par krāniņiem runājat, jo paši neko nējēdzat!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.