ZIŅAS

Alternative.lv Gada balvas pasniegšana ar grupām "Inokentijs Mārpls", "Indygo" un "Omerta"

ALTERNATIVE.LV 28.01.2014. 11:30
7. februārī izsludinātajā Alternative.lv Gada balvas pasniegšanas ceremonijā klubā “Nabaklab” uzstāsies pērnā gada nomināciju laureāti “Inokentijs Mārpls” un “IndyGo”, kā arī perspektīvā apvienība “Omerta”.

Jau ziņots, ka līdz 4. februārim mūzikas portāls Alternative.lv aicina atdot balsi par saviem favorītiem Gada balvas balsojumā, kā arī īpaši veidotā informatīvā platformā piedāvā iepazīties ar 90 izvirzītajām pašmāju grupām. 

Piedaloties Gada balvas favorītu noteikšanā, balsotājs automātiski tiek iekļauts ieejas sarakstā koncertam tikai par 3 €. 

Dodies šeit, lai reģistrētu savu balsi »

“Portāla mērķis ir kļūt par atbalsta punktu Latvijas underground grupām, un patiesi ceram, ka šāds pasākums kaut nedaudz motivē gan jaunos, gan pieredzējušos mūziķus pacensties un pacīnīties, lai savā īpašumā iegūtu metāla mākslinieku darināto atzinību,” pastāstīja portāla pārstāvis Jānis Sildniks.

Alternative.lv gada balvas organizēšanu atbalsta Jagermeister un MetalAtelje, kas gādā par šim notikumam īpaši veidotajām balvām. 

Lasi vēl

Komentāri

Reinis Bērtulsons 29.01.2014. 16:34
Nice, tikai dēļ konča vien ir vērts aiziet! :)
Beinis Rērtulsons 03.02.2014. 20:24
Cikos 4. februārī būs redzēti nominanti uz balvu? zb gaidīt
Andis Jēkabsons 04.02.2014. 11:33
Gan jau kamēr balsis apkopos un pārbaudīs, laiks paies. :)
Būtu labi ja ar Vārdiem un Uzvārdiem neākstītos! Admini?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.