ZIŅAS

Alternatīvais maratons "Melnajā Piektdienā"

Melnā Piektdiena 12.05.2014. 13:25
17. maijā klubs „Melnā Piektdiena” kopā ar vairākām pašmāju alternatīvās mūzikas grupām aicina iesildīties pirms lielā „Nordea” Rīgas maratona.

Jau no plkst. 19:00 būsi gaidīts klubā „Melnā Piektdiena” uz „Rokmūzikas maratonu”, kur varēsi iesildīt muskuļus un uzņemt enerģiju kopā ar vakara māksliniekiem IndygoOmertaOnce UponOghreApēdājs un Pain Fiction.

Grupa „Indygo” ir Latvijas rokmūzikas grupa,kas izveidota 2002. gada rudenī. Pirmie pastāvēšanas mēneši grupai pagāja meklējot savu muzikālo lauciņu, taču laikam ejot grupa nostabilizējās progresīvā roka ailē. Šī gada pirmā puse grupai ir jau paspējusi sagādāt dažādus sasniegumus, kā, piemēram, „Indygo” izdeva singlu „Temīda” no topošā albuma, saņēma Alternative.lv 2013 balvu kā „Interaktīvākā grupa” un grupas albums „Decoy” ir nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvā "Zelta mikrofons" kā "Labākais roka/metāla albums".

Savukārt „Omerta”, kura arī būs viena no vakara gaidītākajām performancēm ir nedaudz jaunāka grupa, kas plašākai publikai sevi oficiāli pieteica 2013. gada pavasarī. Grupas skaņdarbi pirmo reizi dzirdīgas ausis sasniedza 2013. gada 19.aprīlī kafejnīcā „Vieta”, savukārt nākamais koncerts tika aizvadīts 7. jūnijā koncertzālē „Palladium”, kur „Omerta” iesildīja tieši grupu „Indygo” albuma prezentācijas pasākumā.

17.maijā kursēs papildus "Rīgas satiksmes" autobusu reisi,tā kā,visiem būs iespēja izbaudīt koncertu nesteidzīgi un līdz beigām.

Biļešu cena- 5 €

Lasi vēl

Komentāri

Ir kāds info. vai pasākumu var apmeklēt zem 18 gadu vecuma, ja līdzi ir kāds pilngadīgs pavadonis?
protams!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.