ZIŅAS

All Day Long pēdējā jubileja Nabaklab

Edgars Āboliņš 14.11.2012. 13:31
Tāpat kā citus gadus, arī šogad viena no Latvijas vecākajām ska grupām „All day long” svin 10 gadu jubileju klubā „Nabaklab” 18. novembrī. Ņemot vērā maiju pareģojumus par pasaules galu 2012. gada 21. decembrī, šī grupas jubileja var izrādīties pēdējā.

„All day long” pamatoti var dēvēt par vienu no vecākajām pašreiz aktīvajām ska grupām Latvijā, kas sāka savu darbību līdzās tādām jau nepastāvošām mūzikas apvienībām „Voiceks Voiska” un „Pest of a child”. Arī šogad „All day long” savu jubileju svinēs novembra vidū, šoreiz datums izrādījies zīmīgs – 18. novembris – Latvijas Republikas proklamēšanas gadadiena. Tas gan izvēlēts nejauši, lai gan par salūtu jubilejā „All day long”, protams, būs prieks.

Grupas sveicēju vidū šogad būs grupas „Band Mango” un „PND”, kā arī vairāki dīdžeji un, iespējams, vēl kāds pagaidām neizziņots viesis.

Šis „All day long” koncerts būs pēdējais līdz decembrī gaidāmajai koncerttūrei. Paralēli notiek gatavošanās arī albuma izdošanai, kas, ja pasaules gals tomēr nepienāks, gaidāms 2013. gada pavasarī.

NABAKLAB atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, ieeja 18. Novembra vakarā no plkst. 20:00, pasākuma sākums – 21:00

Lasi vēl

Komentāri

varētu jau aiziet, bet Nabaklābā vairs nav garšīga alus...
Sveistains virsraksts, dzelteno portālu stilā, lai tik piesaistītu uzmanību... un kad All day long patiešām būs pēdējā jubileja, neviens necels ne ausu
tuktuk - domaa ka peec 10 gadiem kaads atcereesies sho virsrakstu?
tuktuk - ja 22. decembrī būsi aizgājis bojā, nesaki, ka Alternative.lv un All Day Long tevi nebrīdināja!
Gint - tur ir arī šņabis ;)

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.