ZIŅAS

„All Day Long” jubilejas koncerts

Edgars Āboliņš 13.11.2013. 17:41
Svētdien, 17. novembrī klubā „Nabaklab” savu piecpadsmit gadu jubileju svinēs viena no Latvijas vecākajām joprojām aktīvajām ska grupām „All Day Long”.

„All Day Long” pirmsākumi datējami ar 1998. gadu un, lai arī iesākumā grupa spēlēja ātru pankroku, līdz ar pirmajiem koncertiem (tajā skaitā leģendārajā Kuldīgas festivālā „Tabūns”) „All Day Long” pievienojās pūšamo instrumentu sekcija, un apvienības skanējums kļuva daudz tuvāks saulainajai ska mūzikai. Tiesa gan, „All Day Long” nevar viennozīmīgi saukt par tīru ska grupu, viņu mūzikai tomēr pārsvarā balstoties uz daudz agresīvākām pankroka skaņām.

Svētdienas vakarā, dienu pirms Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas, uz „Nabaklab” skatuves pasākuma vaininiekus sveikt kāps grupas „PND” un „Deskalighters”, kā arī DJ apvienība „Dubsisters” un DJ SKAgris, kurš visu pasākuma vakaru gādās par saulainu un dejojamu ska, reggae un citu Karību salu reģiona mūziku. Protams, uzstāsies arī „All Day Long”. 

„Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, pasākuma sākums plkst. 21:00 un kā parasti, pirmajiem piecdesmit apmeklētājiem pie ieejas tiks kāds pārsteigums no gaviļniekiem. 

„All Day Long” piecpadsmit gadu jubilejas svinības atbalsta alus „Lāčplēsis”.

Lasi vēl

Komentāri

Onkulis ādas jakā 18.11.2013. 10:58
DJ apvienība gan sagādāja maksimālu vilšanos. Solītā ska, reggae vietā tika atskaņots izkropļots Eiropas hitu radio repertuārs. :/
Otrs onkulis ādas jakā 21.11.2013. 22:58
Jurmala Casuals!!! Heute tolerant und morgen fremd im eigenen Land! Tā nebūs!
P.S. DJ duo bija maksimaali suudiigs...
Onkulis ādas jakā 22.11.2013. 01:22
DJ meitenes laikam nezināja, ka tas bija SKA vakars. Žēl, ka tā. :/
Otrs onkulis ādas jakā 22.11.2013. 18:42
Jau šķita, ka futbola tribīnēs viss ir mierīgi, bet tad parādījās Jurmala Casuals 2!!! Bet par konci es esmu kreņķīgs. DJ duo ar savu komerciālo ārprātu visu sačakarēja.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.