ZIŅAS

Alcest Lietuvā sniegs vienīgo Baltijas koncertu

ALT Events 20.01.2014. 13:29
Janvāra beigās Viļņu sildīs iespaidīgā „The Shelter Tour“, kas no Baltijas valstīm 24. datumā piestās tikai Lietuvā, kopā ar Alcest vedot arī tādas vienības kā Hexvessel un The Fauns.

Francijas atmosfēriskā apvienība "Alcest" pasaulei plašāk pazīstama eksperimentālās mūzikas klausītājiem. Multiinstrumentālists Neige jau bērnībā radušos „ideālās garīgās pasaules“ redzējumu meistarīgi apvieno ar post-roka un shoegaze melanholiskajām skaņām. Tāda unikāla mūzikas forma rada daudzslāņainību un pacilātas melodijas, kas ceļo uz trauslu un nemanāmu izplatījumu.

Tāpat pasākumu 24. janvārī klubā "New York" Viļņā papildinās lieliskā apvienība "Hexvessel" un briti The Fauns. Pasākuma organizatori sola, ka audiālo baudījumu papildinās arī iespaidīgs gaismu šovs. 

Vairāk informāciju iespējams meklēt koncerta rīkotāju mājaslapā.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.