ZIŅAS

Aicinām pieteikt grupas Alternative.lv mūzikas balvai

Alternative.lv 10.02.2017. 15:15
24. martā klubā "Nabaklab" tiks pasniegtas Alternative.lv mūzikas balvas. Uzsākts priekšbalsojums, kurā katram ir iespēja pieteikt grupas, kas cīnīsies par iekļūšanu balsojuma finālā.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad gada balva norisināsies vairākās kārtās. Šobrīd uzsāktajā “pre-voting” jeb priekšbalsojumā klausītāji un mūziķi var nominēt tās grupas, kuras cīnīsies lielajā skatītāju balsojumā piecās nominācijās: “Gada albums”, “Gada video”, “Zelta bumbieris” un “Gada jaunā grupa” spilgtākais 2016. gada grupas koncerts tik apbalvots kategorijā "Gada labākā uzstāšanās".

NOMINĀCIJU PIETEIKŠANA NORISINĀS ŠEIT


Balvu pasniegšana notiks 24. martā klubā "Nabaklab". Plašāka informācija par pasākuma norisi un īpašajiem viesiem sekos. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas vietnē ticketshop.lv. Tuvojoties pasākumam, biļešu cena palielināsies.

Lasi vēl

Komentāri

Kādas grupas tur uzstāsies? Tikai alternatīvās?
Grupas beigušās, būs alternatīvie DJ.
mērkaķis 13.02.2017. 13:07
RON THE STAR - gada viss.
Bobis -> Mērkaķis 13.02.2017. 13:44
+++
Atdevu visas savas balsis par Ronu. Cerams, ka īsta māksla beidzot tiks novērtēta!
Es ar par Ron The Star nobalsoju visās nominācijās! Lai jau puikiņam tiek- nav zēl!
līkie pirksti 15.02.2017. 10:08
Varbūt Rons kļūs par alternatīvo Donu.
Šogad alternative.lv balva, kas zin, varbūt nākamgad Zelta Mikrofons un tālākā nākotnē Grammy?!! #ronthestar2017 #blessed
Būtu Rons Gagas vietā šogad, Džeims pats miķi atdotu un apsēstos publikā! Tāda kalibra māksliniekus ražo tikai Latvijā!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.