ZIŅAS

Aicinām pieteikt grupas Alternative.lv gada balvai

Alternative.lv 16.01.2013. 09:28
Mūzikas portāls Alternative.lv 8. februārī klubā „Nabaklab” pasniegs balvas 2012. gada aktuālākajām un centīgākajām pašmāju grupām.

Agrākajā Alternative.lv darbībā par vienu no gada svarīgākajiem notikumiem bija iedibināta gada balvu pasniegšana labākajām un centīgākajām grupām.

Pēc vairāk kā četru gadu pārtraukuma pasākums atsāk savu darbību, aicinot ikvienu piedalīties balsošanā, kopīgi nosakot uzvarētājus. Tā kā 2012. gads alternatīvajai mūzikai ir bijis gana ražīgs, mājaslapā jebkuram ir iespējams iesniegt savus kandidātus vairākās nominācijās, kurus jau pavisam drīz apkopos kopējā balsošanā.

Gada balvas balsošanai iespējams izvirzīt grupas sekojošās nominācijās:

Labākais albums
Labākā uzstāšanās
Labākais video
Straujākā izaugsme
Interaktīvākā grupa
Zelta Bumbieris

Līdz ar portāla Alternative.lv atjaunošanu 2012. gada septembrī, tā pārstāvji pauda cerību palīdzēt pašmāju alternatīvās skatuves attīstībā, kļūstot par informatīvu platformu gan jaunajām grupām, gan pasākumu organizatoriem.

Kandidātus iespējams izvirzīt aizpildot vienkāršu formu šeit

Lasi vēl

Komentāri

grupas pashas var sevi pieteikt?
protams, spamo kā gribi.. :D
A pats sevi var pieteikt, ja arī nēsmu nekāds mūziķis tik klausos to ko sauc par mūziku?
Domāju, ka šajā solī grupām pašām būtu vērtīgi sevi pieteikt, lai neaizmirst nominēt!
alternative.lv 16.01.2013. 13:06
Protams, ka grupas var pašas sevi pieteikt. To pat vajag darīt, jo ne visas grupas aktīvi publicē sevi internetā.
Neliels komentārs tiem, kuri iesaka vairākas reizes pēc kārtas vienu un to pašu grupu - šajā solī tas pilnīgi neko nemaina :) visas grupas apkoposim un izveidosim lielo balsošanas aptauju un tur nebūs nozīmes vai grupa ieteikta 1 reizi vai 600.
Anna Vāvere 16.01.2013. 23:48
apšaubāma satura lapele. pec četru gadu pārtraukum kko grasāties pasniegt? pašiem nešķiet smieklīgi? iedomajušies sevi par LV alternatīvās skatuves turētājiem :) reāli alternatīvās mūzikas paaudzes pārstāvji pat netiek piemineti jūsu slejās, tā, ka atslābiniet bulciņas mazie :)
Alternatīvā Anna Vāvere! :DDDDD
Annai Vāverei varētu pasniegt Zelta Bumbieri.
alternative.lv 17.01.2013. 00:38
Anna Vāvere - ieteikumus, komentārus un kritiku mēs gaidam uz epastu alt@alternative.lv, lai varam risināt to nevis anonīmu komentāru līmenī, bet tā kā mūsdienās pienākas to darīt. Gaidīsim relīzes un informāciju par reālajiem alternatīvās mūzikas paaudzes pārstāvjiem no Jums.
Paldies!
Bļac. Eu, davaj, kancelējam to gada balvu, nav jēga vispār no šitās lapas :( Visi pa mājām un lai īstie alternatīvisti pārņem pasauli. Rokeris Kaža, grupa PER un Samanta Tīna ar savu roka draudziņu no STOMP.
baigi interese,kuri tad tavuprat ir tie realie alternativas muzikas paaudzes parstavji ? tu? :D
atbalsta komentārs 17.01.2013. 20:00
Novēlu darba sparu un mērķtiecīgu, plašu skatu uz alternatīvo latviešu muzonu, Jums, lapas veidotājiem. Ja ir tāda pragmatiska attieksme, kādu parādījāt, atbildot uz Vāveres komentāru, tad esat īstie, kam šo lietu jādara.
kumosiņš ;)
kumosiņam zelta aveni, if you know what i mean.. ;)
KISS of the DOLLS & Friends 19.01.2013. 15:48
alternative.lv - Lai Jums viss sanāk kā iecerēts ! (rock)
Anna Vāvere 31.01.2013. 13:16
man nav vajadzības rakstīt anonīmi atšķirība no rējēju kompānijas, kura uzbrūk un aizskar mani. domāju, ka jums pašiem vajadzētu sekot līdzi notiekošajam LV mūzikā. paskatieties cik ražīgs ir bijis gads vecajai gvardei - Inokentijs Mārpls, HMP, Zig Zag arī Soudarcade. kuras no šīm grupām te ir pārstāvētas? kautkadas mistiskas lokālā Purvciema grupeles gan esat pasludinajuši par alternative :) piem. HMP jūsu lapā vispār nav pieminēti ne reizi. tie džeki ielikuši pamatus LV numetal šūpulī un turpina radīt lielisku mūziku, filmēt pasaules mēroga kvalitātes video. Zig Zag joprojam rosās un spēlē, tiem būtu jāpasniedz balva par mūža ieguldījumu LV neatkarīgajā mūzikā. tā, ka puikas psakatieties sev apkārt. ja ir vēlēšanās ar mani sakonektēt personiski rakstiet uz epastu nevis rejiet bezpersonisku niku aizsegā vavere.anna@inbox.lv

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.