ZIŅAS

Aicinām pieteikt grupas Alternative.lv Gada balvai

Alternative.lv 08.01.2016. 10:00
2016. gada 12. februārī klubā "Pūce, Klubs Naktī" mūzikas portāls Alternative.lv pasniegs apbalvojumus aizvadītā gada cītīgāk strādājušajām grupām. Uzsākts priekšbalsojums, kurā katram ir iespēja pieteikt grupas, kas cīnīsies par iekļūšanu balsojuma finālā.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad gada balva norisināsies vairākās kārtās. Šobrīd uzsāktajā “pre-voting” jeb priekšbalsojumā klausītāji un mūziķi var nominēt tās grupas, kuras cīnīsies lielajā skatītāju balsojumā piecās nominācijās: “Gada albums”, “Gada video”, “Zelta bumbieris” un “Gada jaunā grupa”, savukārt pirmo reizi tiks apbalvots spilgtākais 2015. gada grupas koncerts kategorijā "Gada labākā uzstāšanās".

 

NOMINĀCIJU PIETEIKŠANA NORISINĀS ŠEIT

Apbalvošanas ceremonija tiks aizvadīta, pulcējot zīmīgākās skatuves grupas un apbalvojot uzvarētājus. Šogad balvu pasniegšana piedzīvos vairākas izmaiņas - lielāks uzsvars tiks likts uz pasākuma svinīgo daļu, kā arī pirmo reizi ceremonija notiks Vecrīgas klubā Pūce, Klubs Naktī Peldu ielā 26/28, agrākajās "Pulkvedim Neviens Neraksta" telpās. Turpini sekot alternative.lv, lai pirmais uzzinātu visu par "Alternative.lv Gada balvu" un balsošanas norisi.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.