ZIŅAS

Across the Northern Void tūre Rīgā

THP Production 02.04.2019. 09:48
2. aprīlī Rīgā viesosies divas smagās mūzikas grupas - "Lucifericon" un "Deathcult".

"Lucifericon" ir dibināti 2009. gadā un tās sastāvā darbojas pieredzējuši Nīderlandes metal scēnas veterāni, kas iepriekš ir lējuši savas asinis tādās zināmās apvienībās kā Deströyer 666, Pentacle, Malicious Dream, Excision u.c. Grupas stilu var definēt kā perfekti noslīpētu “blackened death” labākajās 80. gadu beigu / 90. gadu sākumu death metal tradīcijās.

"Lucifericon" pagājušo gadu izdeva jaunu albumu ar ne tik viegli izrunājamu nosaukumu “Al-Khem-Me” (Invictus Productions), kurā pieskaras okultisma un melnās maģijas tematiem.

"Deathcult" nāk no Šveices pilsētas Cīrihes, un jāatzīst, nosaukums skan gana baisi. Idejas autors izveidot šo grupu 2010. gadā bija M. Goathammer (bungas) un ierindā dažādos laikos ir darbojušies pieredzējuši meistari no tādām grupām kā Blakk Old Blood, Asag un Bölzer, savā sniegumā stilistiski iedvesmu smeļoties no agrīnajiem Morbid Angel, Death, Possessed, Sepultura un Necrovore ierakstiem.

2.aprīlis

Klubs “Republika”, Mazā Pils iela 11, Rīga
Ieeja pret ziedojumiem 5 eur
Durvis 19.00

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.