ZIŅAS

Abscess - EP 1. Vai Latvijas indie koncerti ir pietiekami apmeklēti?

Kārlis Tone 22.11.2017. 11:19
Jaunajā video sērijā "Abscess" mūziķis Kārlis Tone meklēs atbildes uz alternatīvajai skatuvei svarīgiem jautājumiem.

Vai ar Latvijas underground mūziku viss ir kārtībā? Varbūt tehniski ir, tikai tā vairs nav modē? Varbūt tā nevienam vairs nav vajadzīga? Kas vispār ir underground? Viena jautājuma - vienas atbildes intervijas ar dažādiem cilvēkiem, kurus vieno interese par vietējo indie scēnu.

Pirmajā sērija uz jautājumu "Vai Latvijas indie koncerti ir pietiekami apmeklēti?" atbild fotogrāfs Nauris, koncertu apmeklētāja Digna un pasākumu organizators Jānis! 

Kā šķiet jums? Atbildes gaidīsim komentāros.

Lasi vēl

Komentāri

Edvīns Straume 22.11.2017. 23:50
Pašā jautājumā jau ir nonsenss - ja jau tas ir undergrounds - kā tad tas varbūt modē? Tad nav ko vaimanāt ka uz končiem nāk tikai draugi un paziņas. Tas ir tikai un vienīgi normāli.
Edvīn, es domāju minētie jautājumi nav jāuztver burtiski, tie drīzāk ir ilustratīvs piemērs lai raksturotu to kas vispār ir Abscess
Guntars Račs 23.11.2017. 01:21
Viss, kas neiet caur manām un Elitiņas rokām ir andergraunds, jo nav modē.
Elita Mīlgrāve 23.11.2017. 01:28
Oi Guntariņ, no mums abiem Tu esi tas īstais mūzikas gardēdis un modes guru. Īsts Mārtiņš Rītiņš. Tu esi Mākslinieks!
Abscess (latīņu: abscessus) ir strutu sakopojums, kas lokalizēti veidojas dažādos audos un orgānos. Abscesam raksturīga audu sabrukšana un norobežota strutaina dobuma veidošanās. Tas var veidoties zem iekaisušas ādas, aknās, plaušās u.c. Parasti to izraisa baktērijas vai parazīti, bet retāk tā veidošanās iemesls var būt svešķermeņi, piemēram, skabarga, lode vai netīra šļirces adata. Būtībā tā ir ķermeņa aizsardzības reakcija, lai infekcija neizplatītos blakus esošajos audos.
Zemādas abscess var veidoties kā komplikācija furunkulozei vai karbunkulam, kā arī, sastrutojot hematomām (zilumiem). Dažādi abscesi var rasties sepses rezultātā. Plaušu abscess var būt pneimonijas komplikācija (abscedējošā pneimonija).
Abscesus ārstē ķirurģiski — izdara incīziju un ārstē kā strutainu brūci. Orgānu abscesus izgriež veselo audu robežās vai arī veic dobuma drenāžu
Laiki mainās. Nez vai tāds oriģināls Latvijas underground šodien vispār pastāv, jo pārsvarā jau cenšamies tuvoties importa grupu skaņai vai tēlam - arī iespējas kļūst arvien plašākas, tāpēc, mūziķis var būt arvien apmierinātāks, ka skan līdzīgi kaut kam, bet man kā klausītājam mūzika šķiet arvien neinteresantāka, jo interesantāk jau ir klausīties oriģinālu.
Nav tā, ka daudzi mūsdienu jaunieši labāk izvēlās palikt mājās pie datora, nevis iet ārā un socializēties, un tādēļ arī nav šie jaunieši underground koncertos nav sastopami?
Nu kādas muļķības 0.7? Nosauc kaut vienu tiešām oriģinālu grupu, kas influences nav ņēmusi no kaut kā iepriekš radīta? Pareizi, tādas nav. Klausās grupas, kam ir labas dziesmas. Tās arī cilvēki iet klausīties.
Kvieplim gan man liekas mazliet taisnība.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.