ZIŅAS

Abscess. 3. sērija.

Kārlis Tone 11.12.2017. 19:30
Vai ar Latvijas pagrīdes mūzikas skatuvi viss ir kārtībā?

Vai ar Latvijas underground mūziku viss ir kārtībā? Varbūt tehniski ir, tikai tā vairs nav modē? Varbūt tā nevienam vairs nav vajadzīga? Kas vispār ir underground? Viena jautājuma - vienas atbildes intervijas ar dažādiem cilvēkiem, kurus vieno interese par vietējo pagrīdes mūzikas scēnu.

Trešajā sērijā uz Latvijas skatuvei aktuāliem jautājumiem atbild Daniels (Gene Kruppa, Līdz pēdējam), Jānis (metālists no Jelgavas) un Rūta (Les Attitudes Spectrales).

Lasi vēl

Komentāri

Paldies, Kārli, par video!
Zb visi čīkstēt un žēloties par to ka scēna Latvijā ir mirusi. No malas sāk likties ka te ir kautkādu pensionāru tusiņš kam visu laiku tiek darīs pāri. Vajag labu muzonu taisīt un viss būs kruti!
Būtu jau ok, ja video autors kādā būtiskā veidā darītu ko lietas labā, bet šādā formā imo tāda tukša čīkstēšana. Saprotu, ka varbūt gribās izlādēt dusmas, par to, ka nav kā kādreiz, bet ceru, ka autors nedomā, ka viņa video nes kādu labumu grupām un māksliniekiem. Ja nu vienīgi mājās kāds līdzīgi domājošais var pakukstēt līdzi par to, ka nav kā kādreiz. Tāda small time domāšana...
Ir jāskatās uz priekšu, jo viss, tai skaitā mūzika, mainās. Grupām pašām jādomā kā sevi interesanti pasniegt, paprasiet palīdzību zinošākiem cilvēkiem par reklāmu, strādājiet pie online kontenta, domājiet uz priekšu, neklausieties gaudās par pagātni.
Autors varbūt grib uztaisiet kādu video ar cilvēkiem, kas pamāca kā grupām sarakstīt labu dziesmu, pasniegt un noreklamēt sevi mūsdienās?
Neredzu nekādu čīkstēšanu un dusmu izlādēšanu, īpaši jau no autora puses.Tāpat kā neredzu nekādus īpašus centienus ar video palīdzību gūt kaut kādu mistisku labumu/ Redzu kaut ko līdzīgu antropoloģiskam pētījumam un brīvajam mikrofonam, laikmeta dokumentācijai, interesei par to kāpēc kaut kas mainās, kas ietekmē pārmaiņas.
Ar mācīšanu kā sevi reklamēt labāk un domāt citu vietā, kā uzrakstīt labu dziesmu, lai nodarbojas Guntars Račs.
video autors 13.12.2017. 21:07
>ZB - lūdzu sāc beidzot taisīt labu muzonu!
>lol - autors nedomā, ka šie video kaut kam palīdz, ja nu vienīgi saprast kā cilvēki jūtas un ko domā par tematu mūsdienās. tā pēdējā rindkopa ir laba ideja, paldies!
Guntars Račs 14.12.2017. 20:44
Vai kāds mani sauca?
Piekritīšu Danielam!
Mēnesī vismaz reizi sanāk apmeklēt kādu koncertu, un nevaru sūdzēties, ka tie netiek apmeklēti, protams, sen neesmu bijis pasākumā, kurā viss ir kārtīgi pārpildīts, ka nevar izspraukties cauri, bet ļoti reti ir nācies redzēt koncertu kurā ir tikai 3-4 civlēki atskaitot kluba personālu. Ņemot arī citus faktorus, ka esam maza valsts no kuras liela daļa gados jauno cilvēku ir aizbraukši prom.
Uzskatu, ka scēna mums ir laba un katrs šeit var ko atrast foršu un interesantu, protams, ja interesē tikai "progresīvais svaigēdāju artcore" vai kāds cits ļoti šaurs žanrs un ārpus tā kastes neko negrib citu uztvert, tad jā, vietējais muzikālais piedāvājums ir par švaku.
Nabaklabs nosprāga, jo visi nabagi nevarēja bārā atļauties naudu atdot, nevarēja arī biļeti par 1-2 eur nopirkt. Visi skaitījās koncerta apmeklētāji.
Jau Tā Jums 18.12.2017. 22:26
Kas īsti notika ar Nabaklab?Nekur nekāda informācija par klubu nav atrodama. Tāda sajūta, ka tas klubs nemaz nebūtu bijis. Man vēl divi naba žetoni palikušies;/

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.