ZIŅAS

A Nice Place uzstāsies Scarlet Pills no Krievijas

Alternative.lv 20.05.2013. 11:08
23. maijā Alternatīvās mūzikas un mākslas klubā „A Nice Place” uzstāsies grupa Scarlet Pills no Krievijas un divas pašmāju rokmūzikas grupas Free The Mole un Dude Knows.

Scarlet Pills ir punk rock/pop rock grupa no Krievijas. Grupa dibināta 2007. gadā, grupas bagāžā ir trīs albumi, no kuriem pēdējais Colonial Parody izdots pagājušā gada nogalē. Albuma tūres ietvaros grupa uzstājas arī Rīgā, klubā „A Nice Place”. Grupas spēlētais rokenrols ir enerģisks, spēcīgs un melodisks. Grupas izpildījums varētu patikt populāro grupu, „Rancid”, „Green day”, „Funeral party” faniem.

Grupa Free The Mole dibināta 2012. gadā. Grupas simbols ir mols, kas atspoguļo cilvēku mūsdienu sabiedrībā, bez brīvības, cerībām, tiek apžilbināts ar televīziju un dzelteno presi, apdullināts ar radio un dažāda veida propagandu. Liriskā koncepcija ir balstīta, lai atgādinātu cilvēkiem par lietām, kas rada jautājumus, var būt kā ceļvedis uz gaismu un brīvību – vienkāršu cilvēku.

Grupas Dude Knows pirmsākumi meklējami 2010. gada februārī. Grupas filozofijas pamatā ir spēlēt pozitīvu mūziku, kas ir patiesa, pārdomāta un tuva sirdij.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.