ZIŅAS

A Nice Place uzstāsies Nu Nation un Awakening Sun

Alternative.lv 14.05.2013. 13:10
18. maijā Alternatīvās mūzikas un mākslas klubā „A Nice Place” (Citadeles iela 2) uzstāsies "Nu Nation" no Krievijas un "Awakening Sun" no Lietuvas. Šo divu ārzemju grupu uzstāšanos iesildīs grupa no Latvijas "Support".

„Nu Nation” ir Groove/Nu-Metal stila grupa, kurā apvienojušies profesionāli mūziķi no Sanktpēterburgas. „Nu Nation” 2010. gadā izdeva savu debijas albūmu WAKE UP.

„Awakening Sun” ir progresīvā un strauji augošā grupa no Lietuvas. Grupa dibināta 2011. gada pavasarī, bet jau rudenī izdevusi debijas albūmu SOLD OUT. Albūmu izplatīja visā pasaulē un tas skanēja vairākās radio stacijās ASV, Grieķijā, Turcijā, Spānijā, Meksikā, Francijā, Apvienotajā Karalistē, Somijā, Itālijā, Vācijā, Lietuvā un Krievijā u.c. Grupa ieguvusi apbalvojumu „Labākais Jaunākais Mākslinieks 2012”.

„Music Factory A Nice Place” ir muzikāli daudzpusīgs klubs, ar plašu dzērienu piedāvājumu, mīkstiem dīvāniem un pufiem, mājīgu atmosfēru. Klubā notiek rokmūzikas un smagās mūzikas koncerti, aptuveni trīs reizes mēnesī uz klubu brauc uzstāties ārzemju viesmākslinieki.

Darba laiks: no plkst. 20.00 līdz pēdējam klientam, katru nedēļas nogali – ceturtdienās, piektdienās, sestdienās. „Laimīgā stunda” no plkst. 1.00 līdz 2.00 naktī.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.