ZIŅAS

„7 Pieauguši vīrieši” izziņo jaunu singlu un albumu un grupas izjukšanu pasaules bojā ejas dienā

Ēriks Bizness 28.11.2012. 16:57
Spēcīgākā latviešu rokgrupa „7 Pieauguši vīrieši” izdos albumu „Tik septiņi cik mēs esam / As Seven As We Are” un jau tagad nodod klausītājiem savu jauno singlu „Vai tu mani”. Albuma prezentācijas koncerts notiks 1. decembrī rokklubā „Nabaklab”.

Mūzikas pasauli pāršalkusi negaidīta ziņa - viena no visu laiku aktuālākajām Latvijas rokgrupām  jaunajā albumā iekļaus 15 dziesmas, kuru stilu grupas faniem par prieku vislabāk raksturo vārdu salikums „ mūsdienīgā skanējumā” - viss, kas Latvijas mūzikā ir labs, ir šajā albumā.

„Būtībā albumā nav neviena vāja gabsīša”, smej paši „7 Pieauguši vīrieši”. Uz š’is pašas nots Vīrieši arī piedāvā otro singlu „Vai tu mani”, kas tapis sadarbībā ar Olgu Rajecku. Vīrieši izsaka lielu paldies Olgai par jaudīgo sadarbību un labo humora izjūtu.

„Dziesma ir  mūsu ieguldījums pasaules apceļotāju, dziesminieku un muzikālo filozofu lauciņā. Mēs būtībā izvedam klausītāju cauri vīrieša dzīves svarīgākajiem punktiem un iezīmējam arhetipiskās formas, kas palīdz vīrietim izturēt fundamentālos dzīves pavērsienus, kas piemeklē visus vīriešus, jo galvenais ir būt pozitīvam, visos dzīves svarīgākajos mirkļos, it seviški pēc 30, jo runa ir nevis par garīgām vai materiālām lietām, par viņsauli vai šosauli, bet par dvēseli, kas mājo vidū starp šīm abām abstrakcijām.”, atkal jautri smej Vīrieši.

Albums ierakstīts Parīzē „Espoir Meurt en Dernier” studijā Žerāra Lomāna vadībā, kā arī Normandijas lauku muižas studijā „Bouche” Gatšona Zaķī vadībā. Albumu producējis grupas menedžers Ēriks Bizness.  

Pēc albuma prezentācijas koncerta 1. decembrī Nabaklab grupa dosies savā izjukšanas tūrē, kas sastāvēs tikia no lielkoncertiem un kas noslēgsies pasaules bojāejas diena 21. decembrī.

1. decembris - Albuma Prezentācija „NABAKLAB”
6. decembris - Valmiera, „KAFĒRĪGA”
7. decembris - Jelgava, „MELNO CEPURĪŠU BALLERIJA”
8. decembris - Liepāja, „FONTAINE PALACE”
21. decembris - Rīga, Pasaules bojā ejas sagaidīšana” KLUBS DEPO” 

Noklausies "Vai tu mani" šeit:

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.