ZIŅAS

5 iemesli doties uz Brutal Assault 2015

alternative.lv 28.06.2015. 14:30
Jau 20. reizi Jaromeras cietoksnī Čehijā metāla cienītāji no tuvām un tālām zemēm pulcēsies, lai svinētu svētkus četru dienu garumā. Lai palīdzētu izdarīt izvēli par labu Brutal Assault, esam apkopojuši piecus būtiskākos iemeslus apmeklēt tieši Jaromeras cietoksni.

Attālums

Dodoties ceļā uz festivālu ārzemēs viena no svarīgākajām lietām, ārpus mūzikas, bez šaubām ir nokļūšana un mērojamais ceļš līdz norises vietai. Jaromeras cietoksnis Čehijā, atrodas aptuveni 14 stundu (1100 km) braucienā no Rīgas un čakliem braucējiem sasniedzams dienas laikā. Ņemot vērā, ka katru gadu vairāki desmiti vai pat simti cilvēku dodas uz festivālu no Latvijas, tad noorganizēt transportu un nokļūšanu uz festivālu nesagādā nekādas problēmas.

Tradīcijas un kvalitāte

Brutal Assault ir viens no tradīcijām bagātākais festivāls un katru gadu pulcē daudzus tūkstošus apmeklētāju. Iepriekšējos gadus festivāla organizācija ir bijusi ļoti augstā līmenī un nav nekādu šaubu, ka tā turpināsies arī turpmāk. Ārpus koncertiem, organizatori ir padomājuši par daudz dažādām izklaidēm ar ko nodarbināt metāla nogurdinātos.

Cenas

Tie, kuri bijuši Čehijā, zin, ka tā ir viena lētākajām valstīm Eiropā. Un Brutal Assault kā festivāls nav izņēmums. Alus festivālā maksā sākot no 1.10€ un ēdiens sākot no 1€ līdz 5€ par lielām un pilnvērtīgām maltītēm, kas apmierinās jebkura izmēra mūzikas cienītāju.

Ēdiens

Īpaši ir akcentējama ēdiena izvēle festivālā – tā ir praktiski neierobežota. Par to, lai katrs apmeklētājs būtu paēdis rūpējas vairāki desmiti ēdinātāju. Ēdienkartē Brutal Assault piedāvā visplašāko spektru – sākot no visdažādākajiem vegānu ēdieniem un beidzot ar vācu desām un ķīniešu wok.

Mūzika

Un protams, protams, protams. Pats galvenais, dēļ kā ir vērts braukt uz Brutal Assault ir plašā un daudzkrāsainā mūzikas izvēle. Pēdējos gados organizatori ir piedomājuši pie tā, lai pulcētu visdažādākos metāla izpildītājus, tāpēc interesanti būs ikvienam apmeklētājam. Sākot no NYHC un postroka un beidzot ar viking metal un grindcore.

Šogad Brutal Assault notiek no 5. līdz 8. augustam. Vieta nemainīga – Jaromera, Čehija.

http://brutalassault.cz/en

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.