ZIŅAS

13 grupas un 6 dīdžeji - “Fono Cēsis” izziņo pilnu dalībnieku sastāvu

Fono Cēsis 18.07.2015. 13:30
Pēc aizvadītas debijas 2014. gada vasarā, viens no Latvijas vērienīgākajiem bezmaksas lielkoncertiem “Fono Cēsis” šā gada 24. un 25. jūlijā Cēsu pils parkā pulcēs pazīstamas pašmāju grupas un dīdžejus, piesakot sevi kā jaunu tradīciju vasaras pasākumu kalendārā.

Koncerts sāksies piektdien, 24. jūlijā, kad plkst. 19:00 to atklās grupa “Momend”. Starp pirmās dienas māksliniekiem ir izziņoti “Skyforger”, “Pienvedēja piedzīvojumi”, “Laime pilnīga”, kā arī dīdžejs Egons Reiters. 

Sestdien, sākot no plkst. 16:00, uz “Fono Cēsis” skatuves ir sagaidāmas tādas grupas kā “Pērkons”, “Roberts Gobziņš un Resnie putni”, “Aurora”, “Oranžās brīvdienas”, (Dzelzs vilka) “Jauno Jāņu Orķestris”, “All Day Long”, “Četri” un “Doni Tondo” - svaigi dibinātais instrumentālā roka trio, kas tieši šajā dienā aizvadīs savu debijas koncertu. 

Līdz agram rītam par noslēguma dejām sestdien gādās dīdžejs Toms Grēviņš. Tāpat abu dienu garumā par nerimstošu ballīti starp grupām gādās DJ z:le. 

Jau ziņots, ka “Fono Cēsis” mērķis ir kļūt par jaunu vasaras tradīciju, aizvietojot to “tukšumu”, ko atstāja kādreizējais festivāls “Fonofest”. Tā organizators Lauris Sildniks pastāstīja: “Pēc “Fonofest” atcelšanas bija skaidrs, ka būs grūti nosēdēt mierā. Radās doma par lielkoncertu, kas norisinās Cēsu svētku laikā. Aizvadītajā gadā, sadarbībā ar Cēsu domi, sev pierādījām, ka šis koncepts var būt gana grandiozs, tāpēc ar nepacietību jau domājam par šo un nākamajiem gadiem.” 

Ballīte paralēli norisināsies arī “Fonokluba” telpās, kur par muzikālo noformējumu pirmajā dienā gādās DJ Artis Volfs, bet otrajā - apvienību “Two”, ko veido “Funky Breakout” dīdžeji DUB:Ra un PM2TheAM.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.