ZIŅAS

1. maija koncerti Rīgā

alternative.lv 30.04.2019. 10:45
1. maija brīvdienā vairākās Rīgas koncertvietās gaidāmi pašmāju un ārzemju grupu koncerti.

Pirmais maijs Ādmiņu ielā

Par 1. maija tradīciju kļuvušais koncerts Ādmiņu ielas mēģinājumu telpā šoreiz pulcēs vairākas "tumšās" mūzikas apvienības. Koncertā uzstāsies "ÆLSSA", "NEKAD", "Single Window" (Ex-Salt Wound), "TESA", "Dūmu Zārka Zēni"

Koncerta sākums laicīgi - ap plkst 19:00. Ieeja maksa/ziedojums 5 eur, kas tiks novirzītis turpmākai "Ādmiņu 4" attīstībai. Kā ierasts, organizatori lūdz pa teritoriju bez vajadzības nestaigāt un aiz sevis savākt atkritumus.Velo svētki Autentikas pagalmā

"Autentika" sola, ka 1. maijā apmeklētājus priecēs koncerti, dīdžeji, filmas, "frīkbaiki", saldumi, burgeri, atspirdzinoši dzērieni un daudz kas cits (sīkāk pasākuma lapā).

"Autentikas" pagalmā uzstāsies "Omertà", "Oranžās Brīvdienas" un "Tape Electro". Koncerti sāksies 18:00.Hardcore mūzikas koncerts "Brūklenē"

1.maijā "Shop Brūklene" telpās uzstāsies powerviolence grupa no Francijas "Harm Done", kas nesen atgriezusies no tūres ASV kopā ar Sex Prisoners un tagad pirmo reizi uzspēlēs Rīgā, kā arī pēc ilgākas pauzes atgriezīsies vietējie "Līdz pēdējam", kas šobrīd strādā pie sava otrā albuma."Süngehel - The Beast Shall Desecrate Tour" Republikā

Bārā "Republika" viesosies death/black metāla grupa "Süngehel" no Igaunijas, kā arī vietējie "Deodium".
Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.