PASĀKUMI

30.okt
otrdiena

Three Days Grace

Palladium, Marijas iela 21, Rīga
30.10.2018. 20:00
39 EUR

30.oktobrī Palladium koncertzālē jaunākā albuma “Outsider” turnejas ietvaros uzstāsies Latvijā tik ļoti populārā Kanādas alternatīvā hārdroka un postgrandža grupa Three Days Grace (3DG).
Kā sagaidāms, koncertā izskanēs dziesmas no visiem apvienības radošajiem periodiem, aptverot tādus hitus kā I Hate Everything About You, Never Too Late, Animal I Have Become, Pain, Just Like You, Home, I Am Machine, Riot, The Mountain u.c.

Jāuzsver, ka šīs apvienības iepriekšējais koncerts 2016.gada janvārī bija pilnībā izpārdots jau vairākas nedēļas pirms pasākuma.

Jaunākais grupas albums “Outsider” (saglabājot tradīciju – atkal ar 3 gadu intervālu no iepriekšējā “Human” (2015)) nāca klajā šī gada 9.martā, un tas uzskatāmi apliecina, ka par spīti sastāva maiņām 3DG turpina mērķtiecīgu attīstību. Albuma pirmais singls “The Mountain” ierindojās Billboard rokmūzikas topa 1.vietā. Līdz ar to jau trīspadsmit 3DG kompozīciju pabijušas topu virsotnēs, kas līdzinās tādu leģendu, kā piemēram Van Halen visas karjeras rezultātiem.
Jautāti par albuma tapšanu, grupas dalībnieki atklāj, ka aptuveni gadu atvēlējuši materiāla tapšanai, kura laikā centušies cik vien iespējams norobežoties no apkārt notiekošā. Rezultātā tapušas ap 20 kompozīciju, no kurām albumam izvēlētas 12.
Lūgts komentēt tās sajūtas, ko mūziķi vēlējušies izteikt, bundzinieks Nīls Sandersons stāsta: “Es domāju, ka ir kāds kopīgs pavediens, kas izskaidro, kā [indivīdam] virzīt savu ceļu caur mūsdienu dzīvei, kurā viņu bombardē ar informāciju, izjūtām un uzskatiem... Mums nav atbilžu visiem šiem jautājumiem, bet mēs noteikti vēlamies šo tēmu aktualizēt.”

Three Days Grace 1997.gadā Ontario provinces pilsētiņā Norvudā dibināja solists un ģitārists Ādams Gontjērs, bundzinieks un bekvokālists Nīls Sandersons un basģitārists Breds Volsts. 2003.gadā viņiem pievienojās un par vadošo ģitāristu kļuva Berijs Stoks. 2013.gadā Ādams apvienību atstāja un tāpēc basģitārists Breds solista vietā uzaicināja savu brāli Metu Volstu, kas pārsteidzoši ātri un labi iekļāvās kolektīvā.
Mūzikas kritiķi grupas žanra apzīmēšanai izmanto mazliet atšķirīgus mūzikas stilus - alternatīvais hārdroks, postgrandžs, ņūmetāls -, kas arī saprotami, jo 3DG radošais materiāls nav viendabīgs.

Līdz šodienai grupa izdevusi 6 albumus – katru ar 3 gadu intervālu. Trīs pirmie saņēmuši zelta, platīna un dubultplatīna statusu ASV un Kanādā. Kopumā 13 singlu ierindojušies Billboard Alternative topa 1.vietā.
2007.gadā Billboard nodēvēja 3DG par gada roka māksliniekiem. Grupa vairākas reizes nominēta Kanādas augstākajai muzikālajai balvai Juno (pēdējo reizi 2016.gadā, kā Gada labākā grupa).

Vairāk informācijas:
https://threedaysgrace.com
https://www.facebook.com/ltipsagency/

Video:
The Mountain https://www.youtube.com/watch?v=XblV5A1PlDo=
I Hate Everything About You https://www.youtube.com/watch?v=d8ekz_CSBVg
I Am Machine https://www.youtube.com/watch?v=8Zx6RXGNISk=
Animal I Have Become https://www.youtube.com/watch?v=xqds0B_meys

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
8.nov
svētdiena

Cult of Fire / Malokarpatan

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS