PASĀKUMI

25.feb
sestdiena

SOVVAĻNIKS albuma „Napaseitynuots” atvēršanas svētki

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
25.02.2017. 21:00
3-5 EUR

2016. gada 1.decembrī iznāca viens no aizgājušā gada episkākajiem (episks – metālistu aprindās pašlaik moderns vārds) albumiem „Napaseitynuots” (nepiepildīts, nepiesātināts). Laiks to kārtīgi nosvinēt 25. februārī arī NABAKLAB.

Albums ir veltīts izcilai latgaliešu dzejniecei Annai Rancānei un viņas jaunākajai dzejoļu grāmatai „Pylni kārmani dabasu”. Viņas dzejā savijas gan katoliciskais, gan pagāniskais, padarot to savdabīgu Latgales kultūrvides atainotāju. Albums skanējums ir masīvs, jo to ir producējis Gints Lundbergs, savukārt pie skaņu pults ir sēdējuši gan Māris Brensons, gan Gints Stankevičs, gan Einārs Lipskis, kas jo sevišķi palīdzēja folkloras elementu ievīšanā, jo kā viesmākslinieki ir piedalījušies Latvijā un ārpus Latvijas pazīstami folkmuzikanti – Māris Muktupāvels, Biruta Ozoliņa, savu palīdzību neatteica arī Kaspars Tobis no „Dzelzs vilks”. Dziesmā „Nanūsabeist” ir dzirdama arī Latgales samtainā balss – Guntra Kuzmina. Vēl ierakstā ir piedalījušies – Mareks Gusāns, Pīters Daugulis. Bet lielāko darbu albuma ierakstā ir veikuši Sovvaļnīka grupas biedri – Māris Lovniks (ģitāra), Artūrs Meļnikovs (bass) un Vadims Meļuščenkovs (bungas). Albums ir ļoti daudzveidīgs, jo te ir gan heavy metal, gan melodic death, gan thrash, gan doom, gan folk metal, kas kopā ar albuma interesanto noformējumu un Annas Rancānes dzeju padara to par kvalitatīvu mākslas darbu.
Koncerta sākums: 21:00, klubs atvērts no 17:00

Ieejas maksa iepriekšpārdošanā ticketshop.lv un klubā uz vietas - 3.00 EUR,  koncerta dienā 5.00 EUR.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.