VIETAS

Nabaklab

NABAKLAB izveidošana nav nejaušs, ārēju vēsturisku apstākļu radīts notikums – tā ir gadu gadiem uzkrātā un veidotā domājoša cilvēka garīgā brieduma rezultāts. Ideja par NABAKLAB nepieciešamību saistāma ar kultūru un izglītību baudījušu cilvēku XXI gadsimta sākumā izteiktajiem aicinājumiem Latvijas iedzīvotājiem tiekties pēc zināšanām un kvalitatīvas skaņas - izveidot vērā ņemamu, kvalitatīvu audiāli klabošu klubu. Šie aicinājumi īstenojas 2009. gadā, kad kopsolī vienojas bufete Gauja un Universitātes Radio NABA, uzsākot jauna kluba izveidi.

NABAKLAB ir mazāk komerciālas mūzikas klubs – līdzīgi kā Radio NABA, tas domāts cilvēkiem, kurus interesē kas vairāk par standarta komercproduktu gan mūzikā, gan citās mākslas izpausmēs.

NABAKLAB nāk pie apmeklētāja ar kvalitatīvu skaņas, gaismas un kultūras programmas izpratni un piedāvājumu. Klātesošais studentiskais gars, kā arī radošais un intelektuālais potenciāls ir garants kluba pastāvēšanai.

Fakti:

  • Kluba izbūves sākums: 01.06.2009.
  • Kluba atklāšana: 01.04.2010.
  • Kopējā platība: 600 m2

Darbība: Koncerti, izstādes, izrādes, lektoriji, lasījumi, mūzikas ieraksti, tiešraides, skaņu ierakstu un apģērbu realizācija u.c.

P - T: 12:00 - 00:00
C - Se: 12:00 - 06:00
Sv: slēgts

Mūziķiem - lūdzu nesūtiet dziesmas kā e-pasta pielikumu

Nabaklab kontakti

Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
info@nabaklab.lv

Nabaklab pasākumi pievieno pasākumu

Alternatīvi pasākumi šajā vietā tuvākajā laikā nav gaidāmi. Ja tomēr ir - dod mums ziņu!