PASĀKUMI

10.feb
piektdiena

Ražots Latgalē:

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
10.02.2017. 21:00
3-5 EUR

10.februārī NABAKLAB viesos divas grupas no Latgales - Dabasu Durovys un Audiokvartāls.

 

Grupa "Dabasu Durovys " dibināta pirms 10 gadiem - 2006 gadā Daugavpilī. Izdoti četri studijas albumi, pēdējās no tiem - "Pādys Runoj" pagājušā gada rudenī. Grupa visus desmit gadus ir dzīvojusi aktīvu koncertdzīvi ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs (Polija, Lietuva, Austrālijā, Portugāle) Divreiz piedalījusies "Muzikālās bankas" finālkoncertā un bijusi nominēta Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai. Neatņemama grupas īpatnība - dziesmu teksti Latgaliešu valodā. Zināmākās grupas dziesmas ir Čajs ar madu, Pusnakts Triādis, Grēku fani, Sejas grāmata, Šūpuļdziesma. Grupas sastāvā ir Aleksandrs Tamans (bunags), Arnis Slobožaņins (ģitāra, balss), Valdis Rundzāns (bass), Egils Kulmanis (balss, taustiņi, saksofons), Romāns Sladzis (ģitāra, balss)

facebook.com/DabasuDurovys

Grupa “Audiokvartāls” dibināta 2014. gadā un līdz šim izdevusi sešus singlus, kuri veiksmīgi rotējuši vairākās radio stacijās. Trīs gadu laikā grupa ar koncertiem viesojusies visās Latvijas lielākajās pilsētās, kā arī vairākos televīzijas šovos. Grupas “Audiokvartāls” sastāvs: Ivars Ozoliņš (vokāls, bass), Arnis Ozoliņš (ģitāra), Juris Ludženieks (taustiņi), Ludvigs Lielauss (sitamie instrumenti).facebook.com/audiokvartals

Klubs atvērts no 17:00, koncerta sākums 21.00, Ieejas maksa 3.00 EUR iepriekšpārdošanā, 5.00 EUR koncerta dienā.

FB notikums facebook.com/events/1829178287355537

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.