PASĀKUMI

2.mar
ceturtdiena

NASTY koncerts Rīgā.

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
02.03.2017. 20:00
13 - 20EUR

2. martā Rīgā, klubā „Nabaklab” pirmoreiz Latvijā ar koncertu viesosies beatdown hardcore apvienība „Nasty” no Beļģijas.

2004. gadā, pašķiroties beļģu beatdown grupai „Van Damme”, dienasgaismu ieraudzīja apvienība „Nasty”. Nepagāja ilgs laiks un uzreiz pēc grupas minialbuma „The Beginning”, „Nasty” saņēma aizvien vairāk un vairāk uzmanības kā pašmāju, tā arī vācu hardcore mūzikas skatuvē, pārsteidzot klausītājus ar savu smago, robusto mūziku – klasiska beatdown un ritmiska death metal apvienojumu - un intensīvajiem, brutālajiem koncertiem. Grupa ātri izcēlās citu līdzīgu apvienību starpā ar saviem izaicinošajiem politiskajiem dziesmu tekstiem, un „Nasty” pirmais albums „Declaring War” satricināja Eiropas hardcore skatuvi ar savu nepieradināto skanējumu un enerģiju, kādu gadiem nebija izdevies saklausīt citās no Eiropas nākošās līdzīgās mūzikas apvienībās. Nākamie divi albumi tika izdoti ierakstu kompānijas „Goodlife Records” paspārnē, lai gan nu jau labu laiku grupa savu leiblu ir mainījusi. Šis būs pirmais „Nasty” koncerts gan Latvijā, gan Baltijas valstīs kopumā.

https://www.facebook.com/getnasty
http://instagram.com/nasty_lc
http://nastylc.bigcartel.com/
http://nastylc.com/

 

Koncertu rīko neatkarīgā koncertaģentūra „Circlepit Shows”.

Ieeja no plkst. 19:00; koncerta sākums 20:00
Ieejas maksa: 13 - 20 eiro

www.circlepitshows.com

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.