PASĀKUMI

25.aug
sestdiena

„U mad bro?” ceturtā daļa

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
25.08.2012. 21:00

„U Mad Bro?” iecerēts, kā sērijveida pasākums, kas ar koncertiem sniegtu ieskatu alternatīvās mūzikas aktualitātēs Latvijā vai pavisam vienkārši – šādas mūzikas cienītājiem piedāvātu iespēju to baudīt klātienē.

Grupa „Burned In Blizzard”savā mūzikā veiksmīgi savieno modernā un old school metāla ietekmes. 2011. gada sākumā klausītājiem nodeva savu pirmo ierakstu, kas tika atzinīgi novērtēts metāla mūzikas cienītāju vidū. Pagājušā gada pašā nogalē grupa jau laida klajā albumu „Whiteout”, bet šī gada jūnijā tika publicēts videoklips dziesmai „Power And Honour”, paralēli jau apspriežot 2. albuma ierakstīšanas aprises. „Latvijas Metal Mūzikas Gada balvā 2011” „Burned In Blizzard” saņēma balvu nominācijā „Labākā jaunā grupa”. Par sevi grupa saka, ka ir bezgalīgā celšanas procesā.

Kā izsakās paši „Deodium”– viss sākās ar Lielo sprādzienu apmēram 2008. gada septembrī, kad radās ideja par grupu un dalībnieki  sāka mācīties spēlēt instrumentus, lai jau pēc apmēram gada varētu notikt pirmais mēģinājums un šobrīd jau būtu iespējams grupas uzstāšanos baudīt klātienē. Grupas dziesmas ir latviešu valodā, muzikāli veidojot heavy, death un black metal sajaukumu. „Deodium”izpilda arī „Skyforger” kompozīcijas „Tīreļa purvā” kaverversiju. Šobrīd notiek aktīvs darbs pie jaunām dziesmām, lai tās iekļautu pirmajā taustāmajā ierakstā.

„Kumosiņš (The Nibble)” aktīvu darbību sākuši 2012. gada martā, kad grupai pievienojās jaunais vokālists. Jau maijā „Kumosiņš (The Nibble)” devās studijā ierakstīt pirmās dziesmas. Dziesma „Ramtairīdi” guva plašu atzinību, kad jūnijā tika izdota tās video versija. Par pārstāvēto žanru puiši paši izsakās, ka spēlē smagu mūziku ar pozitīvu pieskārienu.

DJ zālē par dejām rūpēsies DJ SKAgris.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.