PASĀKUMI

10.
ceturtdiena

Alternatīvās mūzikas koncerts SCĒNA IR BEIGTA

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
10.07.2014. 21:00

MEMORY FOR THE FUTURE 
DJ PA$AKA (post-hardcore/poppunk/metal)


Klubs atvērts no 10:00; pasākuma sākums 21:00
Ieeja - info sekos...

Komentāri

Perkons Promotions Piedavá:
Scéna ir Mirusi - DJ PA$AKA
MEMORY FOR THE FUTURE (Post-hardcore)
Sveiks, lasītāj! Ja patlaban Tev ir aktuāls jautājums, par to, ko darīt 10.07 (ceturtdiena), tad mums ir atbilde – vakarā Tu būsi NABAKLAB. Tur par neaizmirstamu vakaru parūpēsimies mēs, grupa MEMORY FOR THE FUTURE un DJ PA$AKA.
Šis būs pirmais koncerts, kurā plašākai publikai uzstāsies grupa MEMORY FOR THE FUTURE, kas prezentēs savu debijas albumu „CHASING A FADING LIGHT”. Alternatīvais vakars „SCĒNA IR MIRUSI” ļaus Tev tev gremdēties atmiņās par pēdējo 10 – 15 gadu POP PUNK, POST-HARDCORE scēnas grupām (BLINK 182, SET YOUR GOALS ALEXISONFIRE,A DAY TO REMEMBER, SILVERSTEIN, THE USED,STORY OF THE YEAR, NEW FOUND GLORY, FINCH, FFAF,ALKALINE TRIO,THE ATARIS,LOST PROPHETS,GOOD CHARLOTTE, UNDEROATH, GASLIGHT ANTHEM, MXPX, RANCID, FALLOUT BOY, HED PE, THE STORY SO FAR utt.), par kurām gādās DJ PA$AKA. Ja uz pasākumu ierodies ar flaijeri, vai arī esi ielicis LIKE Facebook lapai Perkons Promotions, un ielaikojis un nošērojis šo postu, ieeja būs BEZMAKSAS, pretējā gadījumā 2 EUR. Tiekamies tur!
Tuvojoties koncertam, esam nolēmuši iepriecināt visus esošos un topošos fanus - kopš šodienas ir iespējams noklausīties MFTF albumu „Chasing A Fading Light” pilnībā! Klausies mūziku, mācies vārdus un tiekamies jau 10.07 NABAKLAB!
https://memoryforthefuture.bandcamp.com/
youtube.com/YZ8xzGhu-hY

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.