PASĀKUMI

3.mar
ceturtdiena

KALEVALA (Krievija). Folk/metal programma

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
03.03.2016. 20:00
no 7 Eur

Šī gada 3. martā Rīgas klubā NABAKLAB (Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga) uzstāsies Krievijas folk-metal grupa Kalevala. Grupa pastāv kopš 2007. gada un uz doto brīdī droši var saukties par Krievijas folk-metal skatuves līderiem.

Aizraujošs, dziļš un emocionāls sieviešu vokāls apvienojumā ar izsmalcinātām un melodiskām ģitāras partijām un dažādiem tautas instrumentiem fonā - ir grupas Kalevala mūzikas formula. Grupas dziesmu pamatā ir sievietes dzeja. Dziesmu lirika ir emocionālu stāstu kolekcija: dažreiz skumja, dažreiz drosmīga un jautra. Dziesmu teksti ir tik patiesi un atšķirīgi, ka tiem ir viegli atrast atbalsi katra klausītāja sirdī.

Biļetes uz 3. marta koncertu ir nopērkamas interneta vietnē ticketshop.lv.
pirmās 50 biļetes 7Eur, tālāk 10Eur; koncerta dienā klubā 13Eur

!!!!! Tie, kas iegādāsies 3.marta pasākuma ieejas biļeti, varēs apmeklēt 2. marta akustisko koncertu par brīvu (uzrādot biļeti pie ieejas). !!!!!

Kalevala:
web: http://kalevala-folk.ru/
Bandcamp: https://kalevala.bandcamp.com/
Myspace: http://www.myspace.com/kalevalafolk
Vkontakte: http://vkontakte.ru/club331920

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.